Potrzebuejsz pomocy?

Nawłoć pospolita

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Filtruj według

Sortuj wg

8 produkty
Filtruj według
Cena
Marka
 1. Biover 1
 2. Ifigen 1
 3. Josenea 1
 4. Ladrome 1
 5. Nova Diet 1
 6. Physalis 1
 7. Soria Natural 1
 8. Ynsadiet 1
Zniżka
 1. 10% 1
 2. 20% 1
Etykiety
 1. 100% naturalny 1
 2. Bezalkoholowy 1
 3. Bezglutenowy 1
 4. Bio 1
 5. Eco 4
 6. Vegan 3
Aplikacje
 1. Cholesterol 1
 2. Odprowadzanie i retencja wody 1
 3. Zakażenia dróg moczowych 1
Sortuj wg
 1. Popularność
 2. Cena: od niskiej do wysokiej
 3. Cena: od wysokiej do niskiej
 4. Najnowsza
8 produkty
8 produkty
Produkty 8

Nawłoć (Solidago virga-aurea) to roślina lecznicza, która rośnie na zarośniętych obszarach, a swoją nazwę zawdzięcza złotym kolcom, które wykazuje podczas kwitnienia. Posiada wysoką zawartość flawonoidów, garbników, saponin i innych roślinnych składników aktywnych, które nadają mu liczne właściwości lecznicze. Właściwości nawłoci jako środka moczopędnego są dobrze znane, chociaż wskazany jest również przy chorobach układu oddechowego lub wspomaganiu gojenia się ran na skórze i jamie ustnej.

Właściwości nawłoci

Do najbardziej znanych właściwości nawłoci należy właściwości moczopędne i antyseptyczne, co sprawia, że stosuje się ją w leczeniu dolegliwości nerek, takich jak kamica nerkowa, infekcje dróg moczowych, zapalenie pęcherza czy zatrzymanie płynów.

Działa również korzystnie na układ krążenia, dlatego znajduje zastosowanie w leczeniu żylaków, hemoroidów i innych schorzeń naczyniowych. Ze względu na swoje właściwości przeciwdrobnoustrojowe, przyjmowanie nawłoci jest również zalecane przy przeziębieniach, grypie itp. Wreszcie, zalety nawłoci obejmują jej zastosowanie w leczeniu ran, egzemy, owrzodzeń i owrzodzeń.

Jak wziąć nawłoć

Zwykłym sposobem picia nawłoci jest zrobienie naparu z wrzącej wody. W tym celu można kupić suszoną nawłoć , gotową do użycia. Z suszonych liści nawłoci można również przygotować herbatki ziołowe lub okłady do nałożenia na skórę.

Inną możliwością jest zakup skoncentrowanego ekstraktu nawłoci , który można rozcieńczyć wodą, sokiem lub innymi napojami. Ze względu na to, że jest to produkt naturalny, przeciwwskazania do nawłoci są bardzo małe, chociaż nie zaleca się jej stosowania w okresie ciąży, karmienia piersią, ani w przypadku stosowania jakichkolwiek leków moczopędnych.

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez