Potrzebuejsz pomocy?

Nutritional values

healthy

Zdrowy

Stały wybór produktów

Naszą misją jest promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia naszych klientów dzięki szerokiej ofercie naturalnych produktów i terapii w najlepszych cenach.

closer

Bliski

Możesz na nas liczyć!

Każdego dnia pracujemy nad poprawą obsługi klienta, starając się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie pytania. Ponadto, promujemy zatrudnienie w naszym otoczeniu, jako część naszych wartości.

sustainable

Przyjazny dla środowiska

Z naturą i ludźmi

Cenimy i zachęcamy do działań ekologicznych, które przynoszą korzyści naszej planecie. Przykładem tego jest nasza współpraca z WorldCoo Foundation, gdzie przyczyniamy się do finansowania projektów o dużym wpływie społecznym.

Dlaczego my?

Najlepsze ceny

+900 znanych marek

Specjalizujemy się w produktach naturalnych

a ponadto...

Twój zaufany sklep internetowy z produktami naturalnymi

Obecnie posiadamy katalog zawierający ponad 45.000 produktów. Suplementy, kosmetyki, odżywki dla sportowców, rośliny lecznicze oraz żywność biologiczna i organiczna.

zakupy z pełnym zaufaniem

Bezpieczeństwo wykonywanych transakcji ma dla nas fundamentalne znaczenie.
Posiadamy główne certyfikaty e-commerce, wydane przez Visa, Mastercard, Verisign czy Trusted Shops.

Personalizowany kontakt

Nasze Biuro Obsługi Klienta pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości. Jeśli potrzebujesz wskazówek lub więcej informacji na temat produktów, nasi agenci udzielą Ci pomocy.

Co sądzą o nas nasi klienci?

"Całkowita niezawodność. Maksymalna gwarancja podczas calego procesu zakupu oraz dostawy produktów. Do uwzględnienia w przyszłych zakupach." Laura M. 01-02-2019
"Właściwie, to wszystko jest idealne. Jestem bardzo zadowolony z Naturitas. Usługa jest doskonała. Wszystko przychodzi na czas, a ceny są bardzo konkurencyjne. Polecam na 100% zakupy w sklepie." Aline C. 02-08-2018
"Bardzo przejrzysty projekt strony z prostym procesem zakupu, szybka i poprawna data dostawy, polecam." Anna P. 01-02-2019
Oparte na opiniach w See all opinions

Our history

Esteban Humet i Josep Casas poznali się podczas studiów MBA w IESE w 2013 roku. Ich przedsiębiorczy i niespokojny charakter skłonił ich do wspólnego udziału w różnych inicjatywach biznesowych. Ale dopiero w maju 2014 roku rozpoczęli wspólną karierę zawodową: Naturitas.

partners

Esteban Humet

Współzałożyciel i dyrektor techniczny

Esteban ukończył inżynierię telekomunikacyjną w UPC oraz MBA'13 w IESE i TUC. Pracował dla Groupon jako szef działu logistyki i specjalizował się w globalnym e-commerce.
partners

Josep Casas

Współzałożyciel i dyrektor handlowy

Josep jest dyplomowanym inżynierem drogowym z UPC oraz MBA'13 z IESE i Kellogg. Zajmuje się relacjami handlowymi z dostawcami, a także ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych produktów w dziedzinie medycyny i kosmetyków naturalnych.

Hello guest!