Potrzebuejsz pomocy?

Lakier do paznokci

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Filtruj według
Sortuj wg
212 produkty
212 produkty
212 produkty
 1. Lakier do paznokci Vamp
  Benecos

  Lakier do paznokci Vamp

  1 sztuk
  18,87 zł
 2. Szara emalia
  Vive La Vida

  Szara emalia

  10 ml
  20,68 zł
 3. Mermaid Blue Lakier do paznokci dla dzieci
  Suncoat Girl

  Mermaid Blue Lakier do paznokci dla dzieci

  1 sztuk po 9ml
  33,49 zł Msrp Price 34,44 zł Już od 31,14 zł

Jeśli martwisz się o swoje zdrowie i troskę o środowisko, ale nie chcesz rezygnować z popisywania się efektownymi paznokciami, masz szczęście: w Naturitas możesz kupić organiczny lakier do paznokci wykonany z naturalnych składników, które dbają o planetę i skórę. Dostępna w szerokiej gamie kolorów i odcieni. Poznać ich!

Czy są ekologiczne lakiery do paznokci?

Kupowanie tanich lakierów do paznokci jest często równoznaczne ze stosowaniem produktów do manicure ze związkami szkodliwymi dla środowiska. Jednak organiczne lakiery do paznokci mają formułę, która zastępuje większość tych substancji naturalnymi składnikami ze zrównoważonych źródeł, które są bardziej przyjazne dla środowiska.

Te ekologiczne lakiery do paznokci są dostępne w szerokiej gamie kolorów, odcieni i wykończeń. Jego użycie jest podobne do konwencjonalnego lakieru do paznokci, chociaż należy pamiętać, że czasami są one mniej trwałe, ponieważ zawierają mniej substancji chemicznych. Z drugiej strony usuwanie lakieru do paznokci w tego typu produktach jest zwykle łatwiejsze, ponieważ nie wymaga usuwania lakieru do paznokci.

Ze względu na swój skład istnieją również ekologiczne lakiery do paznokci dla dzieci , które można stosować bez ryzyka dla ich zdrowia, chociaż zawsze należy je wykonywać pod nadzorem dorosłych.

Gdzie kupić ekologiczny lakier do paznokci

W Naturitas znajdziesz szeroki asortyment ekologicznych lakierów do paznokci . Mamy ekologiczny żel do paznokci, matowy lakier do paznokci, bazy do lakierów do paznokci, a także ekologiczne zestawy do lakieru do paznokci ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby wyglądać idealnie na każdą okazję.

Jeśli oprócz ekologicznego lakieru do paznokci, który jest przyjazny dla środowiska, chcesz również upewnić się, że jest on wolny od okrucieństwa wobec zwierząt, oferujemy wegański lakier do paznokci wykonany bez składników pochodzenia zwierzęcego i lakieru do paznokci, który nie był testowany na zwierzętach.

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez