Potrzebuejsz pomocy?

Nasiona do kiełkowania

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Filtruj według
Sortuj wg
10 produkty
Filtruj według
Cena
Marka
 1. Batlle 2
 2. De Bardo 4
 3. EcoAndes 1
 4. Nature et Partage 3
Zniżka
 1. 10% 1
 2. 20% 1
Etykiety
 1. Bio 6
 2. Eco 5
Sortuj wg
 1. Popularność
 2. Cena: od niskiej do wysokiej
 3. Cena: od wysokiej do niskiej
 4. Najnowsza
10 produkty
10 produkty
Produkty 10

Jeśli spożywanie warzyw jest zdrowe, branie kiełków jest jeszcze większe, ponieważ łączą wszystkie składniki odżywcze z nasion z błonnikiem i korzyściami płynącymi z kiełków. W Naturitas można kupić nasiona do kiełkowania z wielu różnych gatunków: lucerny, brokułów, czosnku, kopru włoskiego, chia, zielonej soi ...

Po prostu włóż je do pojemnika, dodaj trochę wody, poczekaj kilka dni, a będziesz cieszyć się wszelkiego rodzaju świeżymi kiełkami, aby dodać je do sałatek, frytek i innych przepisów.

Korzyści z kiełkowania nasion

Zaleca się świeże warzywa, ponieważ zachowują wszystkie swoje właściwości. A co może być fajniejszego niż własne domowe kiełki? Dzięki naszym pakietom nasion do kiełkowania zawsze możesz cieszyć się najlepszymi kiełkami, pełnymi smaku i cennych składników odżywczych.

Świeże kiełki są nie tylko smaczne i wyjątkowe pod względem tekstury, są również łatwiejsze do strawienia, a organizm łatwiej wchłania składniki odżywcze. Korzyści z przyjmowania porośniętych nasion obejmują również ich działanie oczyszczające i przeciwutleniające, a także wzmocnienie obrony i niewielką ilość kalorii.

Jak kiełkować nasiona w domu

W Naturitas można kupić nasiona do kiełkowania od najlepszych marek, takich jak Batlle , De Bardo lub Geo . Procedura kiełkowania nasion w domu jest bardzo łatwa: wystarczy umieścić nasiona w kiełkowniku (jeśli go nie masz, warto też szklany pojemnik); dodaj trochę wody i pozostaw na kilka dni w temperaturze pokojowej z dobrym oświetleniem. Za kilka godzin zobaczysz, jak nasiona zaczynają kiełkować. Powinieneś dodawać wodę dwa lub trzy razy dziennie, aż do zakończenia kiełkowania.

Zbiór świeżych kiełków jest gotowy do dodania do zdrowszych przepisów!

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez