Potrzebuejsz pomocy?

Resiliens Sport

30 kapsułek
SKU: LP-0121579
BW7HXTT08J4
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Resiliens Sports 100% Natural to opatentowana formuła zawierająca kompleks ADAPT-S o synergistycznym działaniu trzech roślin adaptogennych: cytryńca chińskiego, różeńca i eleuterokoka, a także inną interesującą roślinę, maral i witaminę B5.
Zobacz opis
110,77 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

5 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • 100% naturalny
    Wykonane z naturalnych komponentów
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Resiliens Sports 100% Natural to opatentowana formuła zawierająca kompleks ADAPT-S o synergistycznym działaniu trzech roślin adaptogennych: cytryńca chińskiego, różeńca i eleuterokoka, a także inną interesującą roślinę, maral i witaminę B5.

Właściwości i korzyści z Resiliens Sport

Resiliens Sport to produkt wzmocniony witaminami B1, B2 i B6, które pomagają utrzymać wysoki poziom sprawności fizycznej i psychicznej. Esquisandra, Rodiola i Eleuterococo, to trzy rośliny o właściwościach adaptogennych. Esquisandra przyczynia się do sprawności umysłowej i zdolności do pracy fizycznej, a także do przywrócenia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Rhodiola pomaga ciału dostosować się do wysiłku fizycznego i stresu emocjonalnego. Maral to roślina, która przyczynia się do zdolności do pracy umysłowej i przystosowania się do stresu. Formuła jest wzmocniona tiaminą, ryboflawiną, kwasem pantotenowym i witaminą B6, które przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ryboflawina, kwas pantotenowy i witamina B6 pomagają zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Ten produkt zapewnia właściwą równowagę między ćwiczeniami a regeneracją, co jest ważne dla optymalnej wydajności.

Jak zażywać Resiliens Sport?

Zaleca się dorosłym i dzieciom w wieku od 12 lat na godzinę przed rozpoczęciem aktywności. W szczególnych przypadkach dawkę można zwiększyć, przyjmując 2 kapsułki na śniadanie i 2 kapsułki na godzinę przed rozpoczęciem aktywności.

Środki ostrożności

W suplementach diety zalecana dawka dobowa jest wskazana dla zdrowych osób dorosłych. Resiliens Sport to suplement diety, dlatego nie powinien być stosowany jako substytut zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Nie zaleca się dzieciom w wieku poniżej 12 lat, kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.

Skład

Opatentowana formuła suchych ekstraktów Esquisandra, Rodiola, Eleuterococo, Maral (976 mg), Witamina B5 (184 mg), Witamina B1 (2,2 mg), Witamina B2 (2,8 mg), Witamina B6 (5,6 mg ),