Potrzebuejsz pomocy?

Cume-Gastrol Forte

60 pastylki
SKU: LP-0122855
B06HQVC6QER
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Cume-Gastrol Forte de Cumediet to suplement diety na bazie enzymów trawiennych, probiotyków, bromelainy, papainy, betainy, L-metioniny, węgla aktywnego, karczocha, kopru włoskiego i goryczki.
Zobacz opis
164,78 zł
Już wkrótce w ofercie

Czy chcesz być powiadomiony, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 1
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Cume-Gastrol Forte de Cumediet to suplement diety na bazie enzymów trawiennych, probiotyków, bromelainy, papainy, betainy, L-metioniny, węgla aktywnego, karczocha, kopru włoskiego i goryczki.

Właściwości i korzyści z Cume-Gastrol Forte

Amylaza jest enzymem, który pomaga trawić węglowodany.

Proteaza, enzym, który pomaga trawić białka. Ma zdolność działania na wiązania peptydowe makrocząsteczek białkowych, redukując je do monomerów organicznych zwanych aminokwasami.

Celulaza, enzym hydrolaza, który może rozkładać celulozę poprzez przekształcenie jej w glukozę.

Laktaza, enzym (typu β-galaktozydazy) niezbędny w procesie przekształcania laktozy, podwójnego cukru (disacharydu) w składniki glukozy i galaktozy.

Lipazy to enzymy, które mają funkcję dysocjacji wiązań kowalencyjnych między złożonymi lipidami, prowadząc je do stanu gliceroli i kwasów tłuszczowych przyswajalnych przez organizm.

Spożycie probiotyków poprawia równowagę jelitową, zwiększając ochronę bariery jelitowej, będąc skuteczną pomocą w zmianach ruchliwości jelit (zarówno domyślnie, jak i nadmiernie).

Bromelaina i papaina to enzymy proteolityczne ekstrahowane z owoców ananasa i papai. W przeciwieństwie do większości enzymów trawiennych, bromelaina jest aktywna w dość szerokim zakresie pH (4,5-9,8), umożliwiając jej działanie zarówno w kwaśnym środowisku żołądka, jak i zasadowym środowisku jelita cienkiego.

Betaina jest stosowana w leczeniu homocysteinurii (choroby dziedzicznej, w której organizm nie może rozkładać określonego białka, co powoduje gromadzenie się homocysteiny we krwi).

L-metionina jest niezbędnym aminokwasem w organizmie, ale ten nasz organizm nie produkuje i jest odpowiedzialny za transport tłuszczu do komórek w celu przetworzenia go w energię.

Karczoch jest zalecany przy dolegliwościach trawiennych (np. Ból brzucha, nudności, wymioty, uczucie pełności, wzdęcia) i zaburzeniach czynności wątroby i dróg żółciowych.

Węgiel aktywowany jest znany z wychwytywania szkodliwych chemikaliów i toksyn. Działa w żołądku i obu jelitach i mówi się, że zmniejsza ilość toksycznych substancji nawet o 60%. Pomaga promować zdrowszy układ trawienny.

Koper włoski, imbir i anyż zielony mają działanie wiatropędne, zalecane w leczeniu niestrawności, kolki, zaburzeń spastycznych przewodu pokarmowego, wzdęć i uczucia sytości.

Goryczka jest uważana za szczególnie przydatną w stanach przewlekłego zaniku choroby oraz we wszystkich przypadkach słabego układu pokarmowego i złego apetytu.

Jak zażywać Cume-Gastrol Forte?

Weź dwie tabletki dziennie z dużą ilością wody.

Skład

Składniki na dwie tabletki:

Betaina 200 mg; L-metionina 200 mg; Karczoch (liście Cynara scolimus) 200 mg; 200 mg leczniczego węgla aktywnego; Probiotyczne mieszanki moczowe 1x10 (L-acidophillus, B. longum, B. bifidum i B. lactis) 340; Siarczan cynku ((36,4% jonu Zn) 100 mg; HIno (foeniculum vulgaris) 100 mg; Imbir (Zingiber officinalis) 100 mg; Goryczka (Genthiana lutea) 100 mg; Bromelaina (1200 U / G) 100 mg; Papaina (6000 USP-100 TU ) 100 mg; Digezyme (alfa amylaza, proteaza neutralna, celulaza, laktaza galaktohydroloza i lipaza) 100 mg; anyż zielony (Pimpinella anisum) 60 mg; Lactobacillus Rhamnosus (2 x 1011) 4 mg;