Potrzebuejsz pomocy?

Olej z wiesiołka

30 perły (500mg)
SKU: LP-0000662
BRWVW6FRUH9,BRWV3GH7I07
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest źródłem kwasu gamma-linolenowego i pochodzi z wiesiołka różanego, rośliny rosnącej w Ameryce Północnej i produkującej ciemnożółte kwiaty, które otwierają się o zmierzchu. Korzystne działanie oleju z wiesiołka jest ogólnie związane z wielonienasyconym kwasem tłuszczowym omega-6, kwasem gamma-linolenowym (GLA), który ten olej zawiera i który uczestniczy w różnych funkcjach. Olejek użyty w tym produkcie pochodzi z tłoczonych nasion wiesiołka z róży, która jest bogatym źródłem wielonienasyconego kwasu tłuszczowego omega 6. Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest naturalnym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i jest dostępny w łatwym do spożycia miękkim żelu. Kapsułki nie zawierają glutenu, pszenicy ani nabiału. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku Solgar jest polecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę * * Badanie klientów internetowych Global Praxis z 2017 r., w którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
Zobacz opis
60,65 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

2 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Nie zawiera cukru
    Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
  • Bez soli
    Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest źródłem kwasu gamma-linolenowego i pochodzi z wiesiołka różanego, rośliny rosnącej w Ameryce Północnej i produkującej ciemnożółte kwiaty, które otwierają się o zmierzchu.

Korzystne działanie oleju z wiesiołka jest ogólnie związane z wielonienasyconym kwasem tłuszczowym omega-6, kwasem gamma-linolenowym (GLA), który ten olej zawiera i który uczestniczy w różnych funkcjach.

Olejek użyty w tym produkcie pochodzi z tłoczonych nasion wiesiołka z róży, która jest bogatym źródłem wielonienasyconego kwasu tłuszczowego omega 6.

Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest naturalnym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i jest dostępny w łatwym do spożycia miękkim żelu. Kapsułki nie zawierają glutenu, pszenicy ani nabiału.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku Solgar jest polecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *

* Badanie klientów internetowych Global Praxis z 2017 r., w którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Właściwości i korzyści z Olej z wiesiołka

To wysokiej jakości olejek z wiesiołka różanego, otrzymywany w procesie tłoczenia na zimno. Jest produkowany bez użycia rozpuszczalników chemicznych. Jedno z najbogatszych źródeł wielonienasyconego kwasu tłuszczowego gamma-linolowego (GLA)

.

Jak zażywać Olej z wiesiołka?

3 perełki dziennie podczas posiłków.

Środki ostrożności

Nie zostały opisane.

Skład Olej z wiesiołka

Za 1 perłę:

Olej z wiesiołka (500 mg), kwas linolowy (365 mg), kwas gamma-linolenowy (GLA) (50 mg).

Szczegóły