Potrzebuejsz pomocy?

Wysokie stężenie Omega 3

60 perły
-36%
SKU: LP-0000832
BRWVYKSOUAN,BRWV1DTW70K
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest wysokie stężenie Omega 3 firmy Solgar? Solgar Omega 3 High Concentration firmy Solgar to kapsułki, które mają wysokie stężenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega 3, które przyczyniają się do zdrowia układu krążenia . Właściwości wysokiej koncentracji Omega 3 firmy Solgar Dobre tłuszcze, znane również jako kwasy tłuszczowe omega-3, to niezbędne kwasy tłuszczowe . Nazywa się je niezbędnymi, ponieważ organizm nie jest w stanie sam ich wytworzyć. Omega-3 Double Concentration zawiera najważniejsze rodzaje kwasów omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są powszechnie spotykane w tłustych rybach, takich jak sardynki, makrela i łosoś. Zarówno EPA, jak i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia . Ten produkt ma równowagę kwasów tłuszczowych omega 3 i jest destylowany molekularnie. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku Solgar jest polecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę.* * Badanie klientów internetowych Global Praxis z 2017 r., w którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Korzyści z Solgar Omega 3 Solgar's Omega 3 zawiera optymalną, czystą i silną formę EPA i DHA, która jest dwukrotnie większa niż zwykle w suplementach oleju rybnego. W ten sposób uzyskuje się różne korzyści. DHA i EPA zawarte w Omega-3 firmy Solgar przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cukrów w organizmie oraz sprawnego funkcjonowania krążenia . Ponadto DHA w szczególności przyczynia się do prawidłowego widzenia. Jak wziąć Omega 3 od Solgara? Solgar zaleca przyjmowanie 4 kapsułek dziennie, najlepiej z posiłkami.
Zobacz opis
129,15 zł Msrp Price 202,50 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Nie zawiera cukru
  Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
 • Bez soli
  Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest wysokie stężenie Omega 3 firmy Solgar?

Solgar Omega 3 High Concentration firmy Solgar to kapsułki, które mają wysokie stężenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega 3, które przyczyniają się do zdrowia układu krążenia .

Właściwości wysokiej koncentracji Omega 3 firmy Solgar

Dobre tłuszcze, znane również jako kwasy tłuszczowe omega-3, to niezbędne kwasy tłuszczowe . Nazywa się je niezbędnymi, ponieważ organizm nie jest w stanie sam ich wytworzyć. Omega-3 Double Concentration zawiera najważniejsze rodzaje kwasów omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są powszechnie spotykane w tłustych rybach, takich jak sardynki, makrela i łosoś.

Zarówno EPA, jak i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia . Ten produkt ma równowagę kwasów tłuszczowych omega 3 i jest destylowany molekularnie.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku Solgar jest polecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę.*

* Badanie klientów internetowych Global Praxis z 2017 r., w którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.

Korzyści z Solgar Omega 3

Solgar's Omega 3 zawiera optymalną, czystą i silną formę EPA i DHA, która jest dwukrotnie większa niż zwykle w suplementach oleju rybnego. W ten sposób uzyskuje się różne korzyści.

DHA i EPA zawarte w Omega-3 firmy Solgar przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cukrów w organizmie oraz sprawnego funkcjonowania krążenia . Ponadto DHA w szczególności przyczynia się do prawidłowego widzenia.

Jak wziąć Omega 3 od Solgara?

Solgar zaleca przyjmowanie 4 kapsułek dziennie, najlepiej z posiłkami.

Środki ostrożności

Ostrzeżenia Solgar Omega 3

Oto ostrzeżenia, które zawiera Omega 3 firmy Solgar:

 • Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety ani zdrowego stylu życia.
 • Trzymać z dala od dzieci.
 • Nie przekraczać zalecanej dawki.

Skład

Stężony zimny olej rybny (który zapewnia kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas dokozaheksaenowy (DHA)). Miękka kapsułka żelatynowa: żelatyna (wołowa), gliceryna roślinna (olej z ziaren palmowych i olej kokosowy); Przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (witamina E).

Na 4 kapsułki :

Skoncentrowany olej rybny (4800 mg), który zapewnia:

-EPA (kwas eikozapentaenowy) (1440 mg).

-DHA (kwas dokozaheksaenowy) (960 mg).

Szczegóły