Potrzebuejsz pomocy?

Wysokie stężenie Omega 3

60 perły
-47%
SKU: LP-0000832
BRWVYKSOUAN,BRWV1DTW70K
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Solgar High Concentration Omega 3? Solgar Omega 3 High Concentration Solgar to miękkie kapsułki, które mają wysokie stężenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega 3, które przyczyniają się do zdrowia serca . Właściwości Omega 3 High Concentration of Solgar Dobre tłuszcze, znane również jako kwasy tłuszczowe omega-3, są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi . Nazywa się je niezbędnymi, ponieważ ciało nie jest w stanie samodzielnie ich wyprodukować. Podwójne stężenie Omega-3 zawiera najważniejsze rodzaje kwasów omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są powszechnie spotykane w niebieskich rybach, takich jak sardynki, makrela i łosoś. Zarówno EPA, jak i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca . Ten produkt ma równowagę kwasów tłuszczowych omega 3 i jest destylowany molekularnie w celu usunięcia rtęci. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę. * * Globalne badanie kupujących online Praxis z 2017 r., W którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Omega 3 Korzyści z Solgar Omega 3 od Solgar zawiera optymalną, czystą i mocną formę EPA i DHA, która podwaja ilość w porównaniu do poziomu zwykle występującego w suplementach oleju z ryb. W ten sposób uzyskuje się różne korzyści. Solgar Omega-3 DHA i EPA pomagają utrzymać normalny poziom trójglicerydów i bezproblemową czynność serca . Ponadto DHA w szczególności przyczynia się do normalnego widzenia. Ostrzeżenia Solgar Omega 3 Są to ostrzeżenia, które Omega 3 od Solgar ma: Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety ani zdrowego stylu życia. Trzymać z dala od dzieci. Nie przekraczać zalecanej dawki. Jak wziąć Omega 3 z Solgar? Solgar zaleca przyjmowanie 4 kapsułek dziennie, najlepiej podczas posiłków.
Zobacz opis
108,33 zł Msrp Price 202,50 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Nie zawiera cukru
  Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
 • Bez soli
  Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Solgar High Concentration Omega 3?

Solgar Omega 3 High Concentration Solgar to miękkie kapsułki, które mają wysokie stężenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega 3, które przyczyniają się do zdrowia serca .

Właściwości Omega 3 High Concentration of Solgar

Dobre tłuszcze, znane również jako kwasy tłuszczowe omega-3, są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi . Nazywa się je niezbędnymi, ponieważ ciało nie jest w stanie samodzielnie ich wyprodukować. Podwójne stężenie Omega-3 zawiera najważniejsze rodzaje kwasów omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są powszechnie spotykane w niebieskich rybach, takich jak sardynki, makrela i łosoś.

Zarówno EPA, jak i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca . Ten produkt ma równowagę kwasów tłuszczowych omega 3 i jest destylowany molekularnie w celu usunięcia rtęci.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę. *

* Globalne badanie kupujących online Praxis z 2017 r., W którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.

Omega 3 Korzyści z Solgar

Omega 3 od Solgar zawiera optymalną, czystą i mocną formę EPA i DHA, która podwaja ilość w porównaniu do poziomu zwykle występującego w suplementach oleju z ryb. W ten sposób uzyskuje się różne korzyści.

Solgar Omega-3 DHA i EPA pomagają utrzymać normalny poziom trójglicerydów i bezproblemową czynność serca . Ponadto DHA w szczególności przyczynia się do normalnego widzenia.

Ostrzeżenia Solgar Omega 3

Są to ostrzeżenia, które Omega 3 od Solgar ma:

 • Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety ani zdrowego stylu życia.
 • Trzymać z dala od dzieci.
 • Nie przekraczać zalecanej dawki.

Jak wziąć Omega 3 z Solgar?

Solgar zaleca przyjmowanie 4 kapsułek dziennie, najlepiej podczas posiłków.

Skład

Stężony zimny olej rybny (który zapewnia kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas dokozaheksaenowy (DHA)). Miękka kapsułka żelatynowa: żelatyna (wołowa), gliceryna roślinna (olej z ziaren palmowych i olej kokosowy); Przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (witamina E).

Na 4 kapsułki :

Skoncentrowany olej rybny (4800 mg), który zapewnia:

-EPA (kwas eikozapentaenowy) (1440 mg).

-DHA (kwas dokozaheksaenowy) (960 mg).

Szczegóły