Potrzebuejsz pomocy?

Olej z kryla NKO

40 kapsułek
SKU: LP-0000627
BW7HVZ37UMJ
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest olej Krill NKO? Olej z kryla NKO to suplement diety zawierający wyciąg z zimna z kryla antarktycznego (Euphasia superba). Jest bogaty w długołańcuchowe niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy), które wraz z fosfolipidami poprawiają wchłanianie i biodostępność omega-3. Ponadto w oleju Krill NKO naturalnie znajdziesz niezwykłą ilość choliny i astaksantyny. Właściwości oleju Krill NKO Omega-3 jest niezbędnym kwasem tłuszczowym, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu, trójglicerydów, zmniejsza stany zapalne i chroni organizm przed różnymi chorobami. Popraw także pamięć. Cholina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu lipidów i homocysteiny. Pomaga także utrzymać prawidłową czynność wątroby. Zalety oleju z kryla NKO Olej z kryla NKO pomaga utrzymać dobre zdrowie wątroby. Ponadto olej z kryla NKO zadba o twoją wątrobę, dzięki czemu będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem. Podsumowując, ten suplement diety ładuje metabolizm. Jak wziąć olej Krill NKO? U osób dorosłych i powyżej 12 lat zaleca się przyjmowanie 1 do 2 kapsułek dziennie jako dawki podtrzymującej . Możliwe jest przyjmowanie 3 do 5 kapsułek dziennie w dawce przypominającej . W czasie ciąży i laktacji zaleca się przyjmowanie 4 kapsułek dziennie, zawsze z jedzeniem. Przeciwwskazania do oleju Krill NKO Olej z kryla NKO to naturalny suplement diety zalecany dla zdrowych osób dorosłych. Pamiętaj jednak o następujących wskazówkach: Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zastępuje zrównoważonej i urozmaiconej diety ani zdrowego stylu życia. Musisz trzymać go poza zasięgiem dzieci. Jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, skonsultuj się z lekarzem.
Zobacz opis
103,98 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest olej Krill NKO?

Olej z kryla NKO to suplement diety zawierający wyciąg z zimna z kryla antarktycznego (Euphasia superba). Jest bogaty w długołańcuchowe niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy), które wraz z fosfolipidami poprawiają wchłanianie i biodostępność omega-3. Ponadto w oleju Krill NKO naturalnie znajdziesz niezwykłą ilość choliny i astaksantyny.

Właściwości oleju Krill NKO

Omega-3 jest niezbędnym kwasem tłuszczowym, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu, trójglicerydów, zmniejsza stany zapalne i chroni organizm przed różnymi chorobami. Popraw także pamięć.

Cholina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu lipidów i homocysteiny. Pomaga także utrzymać prawidłową czynność wątroby.

Zalety oleju z kryla NKO

Olej z kryla NKO pomaga utrzymać dobre zdrowie wątroby. Ponadto olej z kryla NKO zadba o twoją wątrobę, dzięki czemu będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem. Podsumowując, ten suplement diety ładuje metabolizm.

Jak wziąć olej Krill NKO?

U osób dorosłych i powyżej 12 lat zaleca się przyjmowanie 1 do 2 kapsułek dziennie jako dawki podtrzymującej .

Możliwe jest przyjmowanie 3 do 5 kapsułek dziennie w dawce przypominającej .

W czasie ciąży i laktacji zaleca się przyjmowanie 4 kapsułek dziennie, zawsze z jedzeniem.

Przeciwwskazania do oleju Krill NKO

Olej z kryla NKO to naturalny suplement diety zalecany dla zdrowych osób dorosłych. Pamiętaj jednak o następujących wskazówkach:

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Nie zastępuje zrównoważonej i urozmaiconej diety ani zdrowego stylu życia.
  • Musisz trzymać go poza zasięgiem dzieci.
  • Jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, skonsultuj się z lekarzem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w chłodnym, suchym miejscu chronionym przed światłem.

Skład

Dla 1 kapsułki:

Fosfolipidy (225 mg), kwasy tłuszczowe omega-3 ogółem (125 mg), EPA (67,5 mg), DHA (30 mg), cholina (25 mg), astaksantyna (0,2 mg).

Szczegóły