Potrzebuejsz pomocy?

Pudełko, które troszczy się o ciebie

3 sztuki
SKU: LP-0121665
BK9ACID9L0Y
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Pudełko, które troszczy się o ciebie, składa się z 3 produktów: - Cajoleur 100g: naturalny tłuszcz, zmydlony na zimno bez oleju palmowego lub olejku eterycznego, ten produkt jest idealny do nawilżenia i ukojenia skóry całej rodziny. Nawet dzieci od 3 miesięcy. Delikatnie myje, jednocześnie zachowując mikroflorę skóry. Jest idealny dla skóry atopowej i bardzo suchej i idealnie pasuje do rytuału twarzy dla skóry mieszanej lub niedoskonałej. - Delikatny 50 ml: w 100% naturalny i organiczny dezodorant bez olejków eterycznych, wodorowęglanu i soli glinu, który łagodzi pachy i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów bez blokowania jego naturalnego procesu. Składający się w 99% ze składników naturalnego pochodzenia, delikatny wzbogacony jest o hydrozol z oczaru wirginijskiego, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i reguluje pocenie się. - Ma Jolie Peau 40 ml: preparat zawierający prebiotyki w celu ochrony i pielęgnacji dobrych bakterii mikroflory skóry. Obecna w zabiegu woda z cytryny pomaga przywrócić skórze blask. Idealnie integruje się z kosmetykami przeznaczonymi do skóry normalnej i mieszanej ze względu na swoje właściwości ściągające i oczyszczające.
Zobacz opis
202,75 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

5 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Ecocert
    Produkt ekologiczny certyfikowany przez ECOCERT
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Pudełko, które troszczy się o ciebie, składa się z 3 produktów:

- Cajoleur 100g: naturalny tłuszcz, zmydlony na zimno bez oleju palmowego lub olejku eterycznego, ten produkt jest idealny do nawilżenia i ukojenia skóry całej rodziny. Nawet dzieci od 3 miesięcy. Delikatnie myje, jednocześnie zachowując mikroflorę skóry. Jest idealny dla skóry atopowej i bardzo suchej i idealnie pasuje do rytuału twarzy dla skóry mieszanej lub niedoskonałej.

- Delikatny 50 ml: w 100% naturalny i organiczny dezodorant bez olejków eterycznych, wodorowęglanu i soli glinu, który łagodzi pachy i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów bez blokowania jego naturalnego procesu. Składający się w 99% ze składników naturalnego pochodzenia, delikatny wzbogacony jest o hydrozol z oczaru wirginijskiego, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i reguluje pocenie się.

- Ma Jolie Peau 40 ml: preparat zawierający prebiotyki w celu ochrony i pielęgnacji dobrych bakterii mikroflory skóry. Obecna w zabiegu woda z cytryny pomaga przywrócić skórze blask. Idealnie integruje się z kosmetykami przeznaczonymi do skóry normalnej i mieszanej ze względu na swoje właściwości ściągające i oczyszczające.

Szczegóły