Potrzebuejsz pomocy?

Świece do uszu

2 sztuki
SKU: LP-0000061
BBQR17F4ZEQ
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Szyszki Cleanear produkowane są specjalną metodą, która zapewnia najwyższą jakość produktu. Nawijanie bawełny, idealna długość stożka i równomierność rozprowadzenia wosku to główne cechy pozwalające uzyskać optymalny rezultat.
Zobacz opis
54,25 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

7 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Szyszki Cleanear produkowane są specjalną metodą, która zapewnia najwyższą jakość produktu. Nawijanie bawełny, idealna długość stożka i równomierność rozprowadzenia wosku to główne cechy pozwalające uzyskać optymalny rezultat.

Właściwości i korzyści z Świece do uszu

Stożek jest produktem do higieny ucha, dzięki powolnemu spalaniu wytwarza ciepło, a to pozwala na stopienie woskowiny, a w konsekwencji poprzez niewielką dekompresję korzystnie wpływa na ucho (efekt komina) usuwa go wraz z innymi pozostałościami, ułatwiając fizjologiczne i naturalne wydalenie korka woskowego. Nadmiar woskowiny może być przyczyną dolegliwości takich jak brzęczenie, syczenie i swędzenie.

Jak stosować Świece do uszu?

Zaleca się ostrożne wkładanie najwęższej części stożka do ucha ruchem okrężnym, tak aby zamykało się ono hermetycznie. Trzymaj stożek ręką pionowo i bez zmiany pozycji podczas aplikacji. Rozpal szeroką część stożka i pozwól ogniu powoli ją spalać. Jeśli z ucha wydobywa się dym, oznacza to, że stożek nie został prawidłowo włożony lub został przesunięty. W takim przypadku należy delikatnie dmuchnąć, aby dym nie przedostał się do twarzy, nie po to, aby usunąć stożek, ale umieścić go z powrotem w prawidłowej pozycji, aby zapobiec wydobywaniu się dymu. Gdy płomień osiągnie mniej więcej centymetr od łamacza płomienia, aplikacja jest zakończona.

Środki ostrożności

Przeczytaj uważnie instrukcję użytkowania.
Stosowanie stożka nie jest zalecane dla dzieci poniżej 12 roku życia.
Skonsultuj się wcześniej z otolaryngologiem, aby potwierdzić obecność zatyczki woskowej i sprawdzić, czy dyskomfort nie wynika z tego powodu, a nie z innych patologii ucha.

Skład Świece do uszu

Składa się z parafiny i stearyny, z powłoką bawełnianą

Szczegóły