Potrzebuejsz pomocy?

Świeca Uszy

2 sztuki
SKU: LP-0000061
BBQR17F4ZEQ
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Ucha Cleanear wykonane ze 100% czystej bawełny i sterylnego wosku.
Zobacz opis
42,74 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

2 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Ucha Cleanear wykonane ze 100% czystej bawełny i sterylnego wosku.

Właściwości i korzyści z Świeca Uszy

Produkt do higieny ucha, dzięki powolnemu spalaniu, wytwarza ciepło, co pozwala stopić wosk uszny, a w rezultacie poprzez niewielką dekompresję, korzystną dla ucha (efekt komina), usuwa go inne szczątki, ułatwiające fizjologiczne i naturalne wydalenie korka woskowego. Zbyt dużo wosku może powodować dyskomfort, taki jak mrowienie, syczenie i swędzenie.

Jak stosować Świeca Uszy?

Zalecane są następujące kroki:
1 - Sprawdź obecność urządzenia No Drops wewnątrz stożka. Włóż stożek do otworu w tarczy przerywacza płomienia, aż się zablokuje, z aluminium skierowanym w stronę najszerszego końca stożka. Dysku nie należy wyjmować podczas użytkowania.
2- Umieść głowę na płaskiej powierzchni (stole lub podobnym), tak aby ucho było w pozycji poziomej. Zastosuj urządzenie do ochrony włosów.
3 - Ostrożnie włóż najwęższą część stożka do ucha okrężnym ruchem, aby szczelnie się zamknął. Przytrzymaj ręcznie stożek pionowo, nie zmieniając jego położenia podczas aplikacji.
4 - Zapal szeroką część stożka i pozwól mu powoli płonąć. Jeśli dym uchodzi z ucha, oznacza to, że stożek nie został prawidłowo włożony lub się poruszył. W takim przypadku delikatnie dmuchnij, aby usunąć dym z twarzy, nie usuwaj stożka, ale ustaw go z powrotem we właściwej pozycji, aby dym przestał wydobywać się. Gdy płomień osiągnie około jednego centymetra od tarczy pęknięcia płomienia, aplikacja jest zakończona.
5 - Ostrożnie wyjmij stożek i umieść go w szklance wody. Pozostałości osadzone w części stożka, która nie paliła się, są pozostałościami spalania samego stożka.

Środki ostrożności

Przeczytaj uważnie instrukcję użytkowania.
Stosowanie stożka nie jest zalecane dla dzieci poniżej 12. roku życia.
Skonsultuj się wcześniej z otolaryngologiem, aby potwierdzić obecność zatyczki woskowej i sprawdzić, czy jakikolwiek dyskomfort wynika z tego powodu, a nie z innych patologii ucha.

Szczegóły