Potrzebuejsz pomocy?
Ten produkt nie jest już dostępny

Męskie pudełko przeciwzmarszczkowe + etui na karty jako prezent

2 sztuki
SKU: LP-0121461
BWCYVSVTOSD
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Lierac Men's Anti Wrinkle Box to zestaw do leczenia zmarszczek. Eleganckie etui na kartę na prezent! Witaminowy fluid przeciwstarzeniowy Homme o bardzo wysokim stężeniu restrukturyzujących składników aktywnych jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej. Wzmacnia produkcję kolagenu i mechanizmy naprawcze naskórka, wyraźnie redukując oznaki starzenia. Jego formuła zawiera kombinację wysoce skutecznych składników aktywnych dla widocznie młodszej skóry, w tym czysty mikrokapsułkowany retinol, witaminę C, prowitaminę D, środki nawilżające i odświeżające, które zapewniają dobre samopoczucie już od aplikacji. Po naprawie skóra jest nawilżona, wygładzona. Uzupełnieniem tego codziennego rytuału jest eleganckie etui na karty z prawdziwej skóry od Rue des Fleurs.
Zobacz opis
172,68 zł
Ten produkt nie jest już dostępny
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Lierac Men's Anti Wrinkle Box to zestaw do leczenia zmarszczek. Eleganckie etui na kartę na prezent!

Witaminowy fluid przeciwstarzeniowy Homme o bardzo wysokim stężeniu restrukturyzujących składników aktywnych jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej.

Wzmacnia produkcję kolagenu i mechanizmy naprawcze naskórka, wyraźnie redukując oznaki starzenia. Jego formuła zawiera kombinację wysoce skutecznych składników aktywnych dla widocznie młodszej skóry, w tym czysty mikrokapsułkowany retinol, witaminę C, prowitaminę D, środki nawilżające i odświeżające, które zapewniają dobre samopoczucie już od aplikacji. Po naprawie skóra jest nawilżona, wygładzona. Uzupełnieniem tego codziennego rytuału jest eleganckie etui na karty z prawdziwej skóry od Rue des Fleurs.

Skład

Format: Homme Anti-Wrinkle 50 ml + skórzane etui na karty Rue des Fleurs.