Potrzebuejsz pomocy?

Dorosły pies Acana Heritage

11,4 kg
SKU: LP-0123743
BD2ZG3F05ZR
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Dorosły pies, podobnie jak jego dzicy kuzyni, jest mięsożercą, przeznaczonym do polowania i biologicznie wymagającym diety bogatej i zróżnicowanej w świeże całe mięso.
Zobacz opis
308,51 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Odpowiednie dla psów
    Odpowiednie dla psów
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Dorosły pies, podobnie jak jego dzicy kuzyni, jest mięsożercą, przeznaczonym do polowania i biologicznie wymagającym diety bogatej i zróżnicowanej w świeże całe mięso.

Wskazanie

Dlatego acana jest zaopatrywana w kurczaki z wolnego wybiegu, dzikie flądry i jaja gniazdowe, składniki wyławiane lub hodowane na ranczach naszego regionu przez ludzi, których znamy i którym ufamy, i dostarczane są świeże w proporcjach. z całej zdobyczy, dla której są przepełnione jakością i smakiem.

Sposób przyjmowania

Zaleca się monitorowanie wagi szczeniaka i dostosowywanie dawki do jego potrzeb. Zalecamy karmienie go dwa razy dziennie i udostępnianie mu świeżej, czystej wody.

Środki ostrożności

Odwiedzaj regularnie swojego weterynarza.

Warunki przechowywania

Aby zachować świeżość, zaleca się dokładne zamknięcie torby i przechowywanie w chłodnym, suchym miejscu.

Skład

Świeży kurczak bez kości (11%), odwodniony kurczak (10%), odwodniony indyk (10%), czerwona soczewica, cały zielony groszek, fasola, świeże podroby z kurczaka (wątroba, serce, nerki) (6%), śledź atlantycki Odwodniony (5%), tłuszcz z kurczaka (5%), zielona soczewica, cały żółty groszek, świeże całe jajka (4%), świeża cała sola (4%), olej śledziowy (3%), lucerna suszona na słońcu, Błonnik grochowy, świeża chrząstka z kurczaka (2%), brązowe wodorosty, świeża cukinia, dynia, świeża pasternak, liście jarmużu, świeży szpinak, musztarda brązowa, rzepa, świeża marchewka, świeże czerwone pyszne jabłka, świeże gruszki , Liofilizowana wątroba drobiowa, liofilizowana wątroba indyka, borówki, żurawina, korzeń cykorii, kurkuma, ostropest plamisty, korzeń łopianu, lawenda, korzeń prawoślazu, owoce róży. Dodatki (na kg): Dodatki odżywcze: E6 (cynk): 100 Mg. Dodatki zootechniczne: Enterococcus Faecium.

Szczegóły