Potrzebuejsz pomocy?

Wsparcie termoinduktu lędźwiowego

1 sztuk
SKU: LP-0000178
B4WHPG0IJVT
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Irisana Lędźwiowy termoinduktor odpręża i ma wiele korzystnych efektów, uwalniając jony ujemne i emitując dalekie promienie podczerwone z produktami naturalnymi.
Zobacz opis
268,78 zł
Już wkrótce w ofercie

Czy chcesz być powiadomiony, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Irisana Lędźwiowy termoinduktor odpręża i ma wiele korzystnych efektów, uwalniając jony ujemne i emitując dalekie promienie podczerwone z produktami naturalnymi.

Wskazanie

Zawiera klejnoty turmalinu, cząstki ceramiczne i inne naturalne materiały termoprzewodzące. W kontakcie ze skórą materiały te reagują, uwalniając ciepło, promienie podczerwone i jony ujemne, które głęboko wnikają i sprzyjają eliminacji tłuszczów. Rozszerzają także naczynia krwionośne, przyspieszają krążenie, aktywują komórki i relaksują.

Sposób przyjmowania

Zaleca się zwilżyć podporę wodą części tkaniny za pomocą kropek i umieścić ją wokół talii, aby była wygodna i jednocześnie miała jak największy kontakt ze skórą. Zwykle po 15 minutach zaczyna ci się ciepło. Ze względu na ciepło wytwarzane przez głęboko przenikające promienie podczerwone możemy odczuwać uczucie ciepła długo po zdjęciu podpory, co zapewnia komfortowy, relaksujący i bardzo korzystny efekt. Można go również stosować bez zwilżania, ale w tym przypadku docenienie tych samych efektów zajmie więcej czasu. Zaleca się zwilżyć go wodą bezchlorową, ponieważ może to powodować dyskomfort skóry. Należy go myć bez detergentów, tylko z wodą, aby uniknąć pogorszenia jego skuteczności.

Środki ostrożności

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży lub osób z metalowymi protezami w dolnej części pleców. Jeśli uczucie ciepła stanie się nadmierne, natychmiast usuń podporę.

Szczegóły