Potrzebuejsz pomocy?

Szklana przyssawka

1 sztuk
SKU: LP-0000263
B03VKC81HA8
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Szklana przyssawka AA, z grubą krawędzią przy otworze. Możliwe jest umieszczenie przyssawki otworem do góry dzięki spłaszczeniu na główce. Pomiar wewnętrzny: Ø 5,2 cm
Zobacz opis
10,95 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Szklana przyssawka AA, z grubą krawędzią przy otworze. Możliwe jest umieszczenie przyssawki otworem do góry dzięki spłaszczeniu na główce.

Pomiar wewnętrzny: Ø 5,2 cm

Wskazanie

Terapia bańkami zwana jest również angielskim terminem bańki, która pochodzi od „kubka”, co oznacza filiżankę, i polega na nałożeniu kubków - zwykle wykonanych ze szkła lub plastiku - na ciało pacjenta i wywołanie z nimi efektu próżnia, za pomocą której przyssawka przylega do ciała i zasysa skórę i część mięśni, otwierając pory i stymulując krew i krążenie limfatyczne.

Sposób przyjmowania

Zaleca się do masażu po wytworzeniu próżni i umieszczeniu przyssawki na skórze pacjenta, przesuwa się ona z jednej strony na drugą, tworząc efekt masażu (na który wcześniej nakładano olej, aby ułatwić przesuwanie się przyssawka), który stymuluje krążenie krwi i limfy i służy do eliminacji toksyn.

Naprawiono przyssawkę: Przyssawkę mocuje się w określonych punktach, aby leczyć określone obszary ciała poprzez jej punkty odblaskowe z tyłu.

Zakładanie i zdejmowanie przyssawki: stosuje się ją tylko z tyłu i polega na nałożeniu przyssawki i pozostawieniu jej na kilka sekund, a następnie zmianie na inną część leczonego obszaru. Służy do rozluźnienia nadmiaru śluzu, gdy występuje przekrwienie płucne.

Skład

Grube szkło

Szczegóły