Potrzebuejsz pomocy?

Organiczny olej sezamowy

500 ml
SKU: LP-0001099
B9URXWG7BPD
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Olej sezamowy pozyskiwany jest z tłoczenia na zimno nasion sezamu, zwanych także sezamem. Nie jest wyrafinowany, ponieważ jest sposobem na wykorzystanie wszystkich jego właściwości.
Zobacz opis
93,70 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Eco
    Produkcja ekologiczna, która szanuje środowisko naturalne i jest wolna od pestycydów i GMO
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Olej sezamowy pozyskiwany jest z tłoczenia na zimno nasion sezamu, zwanych także sezamem. Nie jest wyrafinowany, ponieważ jest sposobem na wykorzystanie wszystkich jego właściwości.

Wskazanie

Olejek sezamowy zawiera cynk i dużo minerałów. Ogromny wkład witaminy E pomaga, oprócz korzyści dla organizmu, nie wpadać w szał. Z drugiej strony zawiera fosfolipidy i lecytynę, dwa niezbędne elementy do prawidłowego funkcjonowania mózgu i pamięci. Spożycie magnezu jest dodatkowym czynnikiem wzmacniającym ośrodkowy układ nerwowy, pomagającym odzyskać nastrój u osób z depresją lub bardzo zmęczonych psychicznie.
Ma wiele zastosowań w leczeniu chorób skóry, włosów, uszu i oczu. Dzieje się tak ze względu na jego działanie przeciwzapalne. Wśród jego korzyści dla skóry wyróżnia się jego rewitalizujące zastosowanie oraz w leczeniu wiotkości. Jest również skuteczny jako filtr przeciwsłoneczny przed promieniowaniem ultrafioletowym, sprzyjając naturalnej opalenizny, jednocześnie utrzymując nawilżenie skóry. Bardzo odpowiednie właściwości na lato. Ze swojej strony w zimne dni olej sezamowy jest idealny do zwalczania pęknięć dłoni i stóp.

Sposób przyjmowania

Zaleca się stosować miejscowo. Na włosy olejek sezamowy można stosować w formie maski, gdy na skórze głowy jest dużo suchości lub strupów. Przydaje się również w przypadku łagodnych bólów ucha, zwłaszcza spowodowanych uczuciem zimna. Kilka kropel ciepłego oleju sezamowego w każdym uchu łagodzi dyskomfort.

Skład

Olej sezamowy z pierwszego tłoczenia.

Certyfikat

ES-ECO-019-CT

Szczegóły