Potrzebuejsz pomocy?

Owoce i warzywa

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Jedzenie w zdrowszy i bardziej naturalny sposób jest łatwiejsze, gdy można kupić organiczne owoce i warzywa w Internecie. W Naturitas połączyliśmy siły z lokalnymi producentami ekologicznych owoców i warzyw, takimi jak Hawo Fruits, aby przynieść ich najlepsze produkty na stół, świeżo zebrane i bez zmian.

W ten sposób, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, możesz cieszyć się ekologicznymi owocami i warzywami z pola do stołu, zawsze świeżymi i gotowymi do spożycia lub wykorzystania w przepisach.

Co wyróżnia organiczne owoce i warzywa?

Różnice między ekologicznymi i konwencjonalnymi owocami i warzywami zaczynają się od uprawy. Zarówno organiczne owoce, jak i warzywa pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, w których nie stosuje się pestycydów ani herbicydów, a jedynie naturalne środki ochrony roślin.

Ponadto organizmy zmodyfikowane genetycznie nie są dozwolone w gospodarstwach ekologicznych, uprawiane są tylko odmiany naturalne. Dlatego organiczne owoce i warzywa są znane jako „wolne od GMO”. Uprawy są również obracane, aby nie wyczerpać zasobów gleby. Wreszcie rolnictwo ekologiczne zachęca produkty sezonowe i lokalną konsumpcję do zmniejszenia wpływu produkcji i transportu na środowisko.

Najlepsze organiczne owoce i warzywa

Napełnij swój koszyk pysznymi organicznymi warzywami, takimi jak awokado, marchewka, pomidor cherry lub organiczne brokuły; nigdy nie przegap organicznych owoców na stole z jabłkami, bananami, pomarańczami, kiwi, itp. z rolnictwa ekologicznego. Możesz także kupić organiczne owoce i warzywa , które nie zawsze są łatwe do znalezienia, takie jak organiczny imbir lub ekologiczna kurkuma.


Jeśli szukasz miejsca, w którym można kupić organiczne owoce i warzywa w najprostszy i najszybszy sposób, odpowiedzią jest Naturitas. Jesteśmy twoim ekologicznym sklepem z owocami i warzywami w Internecie!

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez