Potrzebuejsz pomocy?

Napoje chłodzone

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

W naszej sekcji napojów chłodzących masz duży wybór kombuchy, kawy i wielu innych. Odkryj je wszystkie!

Zabieramy je do domu na zimno, aby zachować nienaruszone właściwości i cieszyć się ich smakiem. Te napoje chłodnicze takich marek jak Kevita, Komvida lub Vitae Kombucha są coraz bardziej popularne wśród osób przestrzegających naturalnej diety ze względu na ich zdrowe właściwości .

W tej sekcji znajdziesz napoje takie jak:

  • kawa gotowa do picia : zimna, smaczna i zdrowa, bez dodatku cukru i dodatków, które mogą uszkodzić twoje ciało.
  • kombucha: napój na bazie herbaty.
  • wiele innych.

Co to jest Kombucha?

Kombucha to napój chłodzony z herbaty i innych składników, a następnie pozostawiony do fermentacji z drożdżami. Ta fermentacja jest odpowiedzialna za szczególne właściwości kombuchy : bardzo orzeźwiający kwasowy smak, delikatne musowanie i obecność zdrowych bakterii, które sprawiają, że jest to napój „żywy”.

Pochodzenie kombuchy znajduje się w starożytnych Chinach, choć w ostatnich latach stało się popularnym naturalnym produktem spożywczym na całym świecie. W zależności od składników, które zawiera, możemy mieć różne smaki i rodzaje kombuchy : zielona herbata, czarna herbata, czerwone owoce, mango, truskawka, jabłko, cynamon, wanilia, marchew ... Czasami obejmuje to również inne superfoody, takie jak kurkuma, açai lub imbir.

Właściwości kombuchy

Kombucha to doskonała alternatywa jako zdrowy napój bezalkoholowy. Dzięki zawartym w niej enzymom probiotycznym korzyści zdrowotne wynikające z zastosowania kombuchy są bardzo zróżnicowane. Jest to orzeźwiający i wysoce trawienny napój, jest pełen przeciwutleniaczy, ma właściwości oczyszczające, a także ma wysoką zawartość witamin i minerałów.

Kombucha działa również stymulująco i jako naturalny napój gazowany nie powoduje wzdęć, a jego zawartość cukru jest niższa niż w innych napojach bezalkoholowych i napojach.

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez