Potrzebuejsz pomocy?

Nabiał

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Produkty mleczne są źródłem wapnia, witamin i minerałów, których nie można zabraknąć w naszej diecie. W tym celu w Naturitas oferujemy szeroką gamę produktów mlecznych pochodzenia zwierzęcego, takich jak jogurt organiczny, kefir lub jogurt probiotyczny.

Jeśli cierpisz na nietolerancję mleka, możesz kupić jogurty niezawierające laktozy, a jeśli przestrzegasz diety wegetariańskiej lub wegańskiej, mamy również produkty mleczne pochodzenia roślinnego, takie jak ser wegański. Niezależnie od wybranej opcji upewnij się, że nabiał jest na Twoim stole!

Organiczne produkty mleczne

Organiczne produkty mleczne są wytwarzane z mleka zwierząt hodowanych w ekologicznych gospodarstwach hodowlanych. Farmy te dbają o dobrostan zwierząt, karmią je trawą i paszami ekologicznymi oraz unikają stosowania hormonów lub antybiotyków. Ponadto stosują tradycyjne metody produkcji bez konserwantów i dodatków.

W ekologicznych produktach mlecznych znajdziemy dużą różnorodność. Najbardziej znany jest jogurt organiczny lub ekologiczny , na ogół krowa, choć jest też jogurt z owiec i kóz. Ponadto w ostatnich latach probiotyczne jogurty Activia i innych marek rozmnażały się, dodając do swojego składu korzystne składniki jelitowe, obronne, cholesterolowe itp. Mniej znaną alternatywą dla probiotycznych jogurtów jest kefir . Jest to napój zrobiony z mleka, bardziej płynny niż jogurt i zawierający mniej laktozy. Inną możliwością, jeśli mleko Ci nie odpowiada, są jogurty bez laktozy.

Inne organiczne produkty mleczne

Jeśli nie możesz pić mleka lub zdecydowałeś się na dietę wegetariańską lub wegańską, nie musisz rezygnować z nabiału. Istnieje wiele produktów mlecznych pochodzenia roślinnego, takich jak wegański ser, wegańska mozzarella lub wegański tarty ser, które zaskoczą ich smakiem i mogą być stosowane w przepisach. Wypróbuj je, a zobaczysz!

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez