Potrzebuejsz pomocy?

Mięso i wędliny

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Spożywane sporadycznie oraz w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety mięso i kiełbasy mogą być częścią zdrowej diety. Jednak, aby jego konsumpcja była bardziej zrównoważona, zaleca się wybór ekologicznego mięsa i delikatesów.

Pochodzące z certyfikowanych ekologicznych gospodarstw hodowlanych, które dbają o środowisko i dobrostan zwierząt, organiczne mięso i kiełbasy promują bardziej świadome spożycie przy zachowaniu zasobów naturalnych.

Co to jest ekologiczne mięso i wędliny?

Przemysłowa produkcja mięsa ma silny wpływ na środowisko naturalne ze względu na wysokie zużycie wody, energii i innych niezbędnych zasobów. Dlatego tak ważne jest ograniczenie spożycia mięsa i kiełbas oraz postawienie na mięso ekologiczne i delikatesy.

W gospodarstwach ekologicznych lub ekologicznych zadbano o dobrostan zwierząt, aby mogły wypasać się na zewnątrz, a także mieć dostęp do wysokiej jakości świeżej paszy lub paszy. Ponadto w mięsie i wędlinach organicznych nie stosuje się GMO, hormonów tuczu, antybiotyków ani innych produktów, które mogą pozostawić śladowe ilości.

Rezultatem jest bardziej zrównoważone mięso i wędliny z lokalną produkcją.

Gdzie kupić organiczne mięso i wędliny

W Naturitas współpracujemy z najlepszymi markami ekologicznego mięsa i kiełbas ekologicznych, takimi jak Ecoviand, aby zaoferować szeroką gamę certyfikowanych produktów mięsnych i ekologicznych delikatesów. Możesz kupować ekologiczne mięso ze zrównoważonych gospodarstw, od polędwicy wołowej po piersi z kurczaka, łopatki jagnięce lub filety wieprzowe. Ponadto mamy kiełbaski organiczne, takie jak szynka serrano, boczek ekologiczny, kiełbasa i butifarra, fuet, kiełbaski z frankfurter itp. Możesz także kupić nasze organiczne burgery lub organiczne mięso mielone, aby przygotować własne domowe przepisy.

Menu zależy od Ciebie!

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez