Potrzebuejsz pomocy?

Desery warzywne

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zamiast mleka lub tłuszczów zwierzęcych są one wytwarzane ze składników roślinnych, takich jak soja, kokos lub migdały, w wielu przypadkach z rolnictwa ekologicznego. Są idealne dla osób z nietolerancją laktozy lub stosujących dietę wegańską lub wegetariańską.

Co to są desery warzywne?

Desery warzywne przyczyniają się do zdrowej i zbilansowanej diety i stanowią dobrą alternatywę dla jogurtów i produktów mlecznych pochodzenia zwierzęcego. Zamiast mleka używają składników roślinnych, takich jak soja, kokos lub migdały. Dzięki temu są lekkie i trawienne, oprócz dostarczania witamin, minerałów i białek roślinnych. Ponadto mogą mieć różne tekstury podobne do jogurtu, flan, kremu ...

Desery warzywne są odpowiednie dla osób z nietolerancją laktozy , a także dla osób przestrzegających diety wegańskiej lub wegetariańskiej . Jednak ze względu na ich lekkość i łatwość trawienia są również coraz popularniejszą opcją dla wszystkich osób, które chcą mieć pewność, że ich posiłki kończą się w sposób trawienny i zdrowy.

Rodzaje deserów warzywnych

W Naturitas znajdziesz szeroki wybór deserów warzywnych, które Cię zaskoczą. Wypróbuj naturalny jogurt kokosowy o kremowej konsystencji i delikatnym smaku, który sprawia, że idealnie nadaje się do samodzielnego picia lub dodania do musli. Lub warzywny deser migdałowy lub owsiany . Możesz również kupić tradycyjny lub grecki jogurt sojowy , a także desery warzywne ze wszystkimi rodzajami owoców: mango, brzoskwini, wanilii, jagód itp. I nie zapomnij sprawdzić naszych deserów warzywnych z agarem i innymi pożywkami!

Satisfied customers

4,70/5 - Doskonały

W oparciu o 68.370 recenzji

"Bardzo się cieszę, że znalazłem stronę Naturitas. Jak na razie wszystko jest doskonałe." 28-04-2020
"Zamówienie otrzymałem bardzo szybko i wszystko dotarło w idealnym stanie. Tutaj znalazłem najlepsze ceny. Bardzo polecam." 24-04-2020
"Szybka dostawa i staranne. Optymalne opakowanie produktu." 05-02-2020
"Szeroki wybór produktów - szybka dostawa - to skuteczne DZIĘKUJĘ." 02-02-2020
"Bardzo dobre produkty, starannie zapakowane. Gorąco polecam tę stronę." 31-01-2020
"Zawsze niesamowite, wysokiej jakości produkty, duża różnorodność i doskonała obsługa klienta." 28-01-2020
Recenzje zweryfikowane przez