Potrzebuejsz pomocy?

GoPrimal Magnez-Cynk - B6 - Regeneruj się i chroń się

90 kapsułek
SKU: LP-0123247
BVCLABPPVB8
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
GoPrimal Magnez - Cynk - B6 - Regeneruje i chroni, używasz tylko składników pochodzących z naturalnych i biodostępnych źródeł, które są jedynymi, które twoje ciało może wchłonąć. Jest idealny do podnoszenia poziomu magnezu, cynku i innych minerałów niezbędnych dla zdrowia.
Zobacz opis
93,72 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

GoPrimal Magnez - Cynk - B6 - Regeneruje i chroni, używasz tylko składników pochodzących z naturalnych i biodostępnych źródeł, które są jedynymi, które twoje ciało może wchłonąć. Jest idealny do podnoszenia poziomu magnezu, cynku i innych minerałów niezbędnych dla zdrowia.

Właściwości i korzyści z GoPrimal Magnez-Cynk - B6 - Regeneruj się i chroń się

Magnez jest minerałem niezbędnym zarówno dla organizmu, jak i dla naszego ogólnego zdrowia. Ogólnie mówiąc, połowa magnezu w ciele znajduje się w mięśniach, a druga połowa w kościach.
Kiedy trenujesz ciężko, dużo się pocisz, a niezbędne minerały, takie jak magnez i cynk, są tracone w procesie, co może prowadzić do niedoborów żywieniowych.
Pomaga spowolnić odkładanie się mleczanu w mięśniach, co pomaga zapobiegać sztywności. Zapobiega skurczom mięśni podczas aktywności sportowej. Łagodzi uczucie osłabienia, zmęczenia, migreny lub zaburzeń snu.

Jak zażywać GoPrimal Magnez-Cynk - B6 - Regeneruj się i chroń się?

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, najlepiej 30 minut przed snem, po uprawianiu sportu lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Dla osób powyżej 12 lat.

Środki ostrożności

Kobiety w ciąży lub planujące ciążę powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem suplementów witaminowych i mineralnych. Suplementy diety nie mają na celu zastąpienia podstawowej diety i nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.

Warunki przechowywania

Trzymać z dala od małych dzieci. Aby uzyskać najlepsze wyniki, przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Trzymać z dala od światła słonecznego.

Skład

Taurynian magnezu, bisglicynian magnezu, hydroksypropylometyloceluloza (wegańska otoczka kapsułki), pikolinian cynku, substancja wypełniająca, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, witamina B6 (pirydoksal, -5-fosforan).

Na każde 2 kapsułki:
Magnez (300 mg), Polichonian cynku (16 mg), Witamina B6 (4 mg).