Potrzebuejsz pomocy?

Żelki urody

42 sztuki
SKU: LP-0121747
BY1BBDAOYYV
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Beauty Gummies marki Les Miraculous wzmacnia włosy, przyspiesza wzrost, wzmacnia paznokcie i nawilża skórę. Co to są żelki urody? Gumki kosmetyczne to suplementy diety w postaci kapsułek, które działają na nawilżenie skóry, połysk włosów, zmniejszenie zmęczenia lub zestalenie się paznokci. Gumki kosmetyczne to prawdziwy hit! Właściwości żelków kosmetycznych Żelki składają się z witamin, cynku i kwasów hialuronowych, z których każdy ma zalety dla organizmu: - Witamina B8 (biotyna): dzięki swojej roli w syntezie aminokwasów pozwala na przedłużenie syntezy keratyny stanowiącej włosy. W ten sposób przyczynia się do nadania włosom lepszej tekstury i większej elastyczności. - Witamina B6: wzmacnia działanie innych witamin i jest niezbędna dla zdrowia włosów i paznokci. - Kwas hialuronowy: cząsteczka naturalnie obecna w naszym organizmie: jest jednym z głównych składników skóry właściwej i naskórka. Nawilża skórę i chroni ją przed agresjami zewnętrznymi. - Cynk: przyczynia się do dobrej równowagi organizmu, interweniując w metabolizmie żywności i uczestnicząc we wzmacnianiu naturalnych mechanizmów obronnych i odnowie tkanek. Jak korzystać z żelków kosmetycznych? Weź 2 jednostki dziennie.
Zobacz opis
106,51 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Beauty Gummies marki Les Miraculous wzmacnia włosy, przyspiesza wzrost, wzmacnia paznokcie i nawilża skórę.

Co to są żelki urody?

Gumki kosmetyczne to suplementy diety w postaci kapsułek, które działają na nawilżenie skóry, połysk włosów, zmniejszenie zmęczenia lub zestalenie się paznokci. Gumki kosmetyczne to prawdziwy hit!

Właściwości żelków kosmetycznych

Żelki składają się z witamin, cynku i kwasów hialuronowych, z których każdy ma zalety dla organizmu:

- Witamina B8 (biotyna): dzięki swojej roli w syntezie aminokwasów pozwala na przedłużenie syntezy keratyny stanowiącej włosy. W ten sposób przyczynia się do nadania włosom lepszej tekstury i większej elastyczności.

- Witamina B6: wzmacnia działanie innych witamin i jest niezbędna dla zdrowia włosów i paznokci.

- Kwas hialuronowy: cząsteczka naturalnie obecna w naszym organizmie: jest jednym z głównych składników skóry właściwej i naskórka. Nawilża skórę i chroni ją przed agresjami zewnętrznymi.

- Cynk: przyczynia się do dobrej równowagi organizmu, interweniując w metabolizmie żywności i uczestnicząc we wzmacnianiu naturalnych mechanizmów obronnych i odnowie tkanek.

Jak korzystać z żelków kosmetycznych?

Weź 2 jednostki dziennie.

Skład

fruktooligosacharydy - cukier - syrop glukozowy - naturalny aromat malinowy z innymi naturalnymi aromatami -, środek żelujący: pektyna - środek zakwaszający: kwas cytrynowy - kwas askorbinowy (witamina C) - octan dl-alfa-tokoferolu (witamina E) - cytrynian cynku - skoncentrowany sok z czarnej marchewki - kwas hialuronowy - D-pantotenian wapnia (witamina B5) - cytrynian sodu - ekstrakt z suchych pestek winogron (Vitis vinifera) - octan retinolu (witamina A) - środek powlekający : wosk karnauba, oleje roślinne (zawiera olej kokosowy i rzepakowy) i przeciwutleniacz: alfa-tokoferol - chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6) - proszek porostowy (Cladonia rangiferina) miareczkowany witaminą D - biotyną (witamina B8) - cyjanokobalamina (witamina B12) - kwas pteroilomonoglutaminowy (witamina B9) - dwuwinian choliny - inozytol.