Potrzebuejsz pomocy?

Vichy Dormi d'Or

6 sztuki po 200ml (Czerwone owoce)
SKU: LP-0122630
BKBASGH0NIK
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Vichy Dormi d'Or to suplement diety na bazie melatoniny, ekstraktu z marakui i maku kalifornijskiego. Dormi d'Or zawiera 1,96 mg melatoniny w każdej butelce, co pomaga skrócić czas potrzebny do zasypiania i złagodzić subiektywne uczucie jet lag. Dzięki wytrzymałemu formatowi i zakrętce można go transportować bez konieczności wypicia butelki za jednym zamachem, ale można go pić w ciągu dnia.  Dormi d'Or to 0% cukrów. Ponadto jej jabłkowy smak sprawia, że jest naprawdę apetyczny.  
Zobacz opis
86,51 zł Msrp Price 88,84 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Vichy Dormi d'Or to suplement diety na bazie melatoniny, ekstraktu z marakui i maku kalifornijskiego.

Dormi d'Or zawiera 1,96 mg melatoniny w każdej butelce, co pomaga skrócić czas potrzebny do zasypiania i złagodzić subiektywne uczucie jet lag.

Dzięki wytrzymałemu formatowi i zakrętce można go transportować bez konieczności wypicia butelki za jednym zamachem, ale można go pić w ciągu dnia.  

Dormi d'Or to 0% cukrów. Ponadto jej jabłkowy smak sprawia, że jest naprawdę apetyczny.  

Właściwości i korzyści z Vichy Dormi d'Or

Korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 1 mg melatoniny, 1 butelka Dormi d'Or, 1-2 godziny przed snem.

Środki ostrożności

Trzymać z dala od dzieci. Zużycie od 18 lat. Wskazane jest stosowanie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania

Przechowywać w czystym, chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym i agresywnymi zapachami. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin

Skład

Naturalna woda mineralna VICHY CATALAN, naturalna woda mineralna FONT D'OR, cytrynian magnezu, aromaty, środki zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), zagęszczony sok cytrynowy (0,25%), stabilizator (pektyna), ekstrakt z passiflory (Passiflora incarnata, części nadziemne) ) (0,10%), ekstrakt z maku kalifornijskiego (Eschscholzia californica cham., Części nadziemne) (0,063%), zagęszczony sok z granatu (Punica granatum, owoc) (0,050%), konserwanty (sorbinian potasu i benzoesan sodu), substancje słodzące (potas acesulfam, glikozydy stewiolowe, sukraloza), L-tryptofan (0,025%), melatonina (0,00098%).

Szczegóły