Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3,6,9

60 perły
-10%
SKU: LP-0123194
B52KRLVGMJC
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Czym jest Omega 3,6,9? Omega 3,6,9 to suplement diety bogaty w kwasy tłuszczowe z oleju rybnego, nasion lnu i nasion wiesiołka. Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Kwasy alfa-linolenowy i linolenowy pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 2 g kwasu alfa-linolenowego lub 10 mg kwasu linolowego dziennie). Kwasy eikozapentaenowy i dokozaheksaenowy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystny efekt występuje przy spożyciu 250 m EPA i DHA dziennie). Kwas dokozaheksaenowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i utrzymania wzroku w normalnych warunkach (korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 250 mg kwasu dokozaheksaenowego dziennie). Właściwości i zalety Omega 3,6,9 Omega-3 składają się z EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są powszechnie spotykane w tłustych rybach, takich jak sardynki, makrele i łosoś. Zawiera również ALA (kwas alfa-linolenowy), który ryby naturalnie przekształcają w EPA i DHA, ale nasz organizm może konwertować tylko niewielkie ilości. Omega-6 składa się z kwasu linolowego i kwasu gamma-linolenowego i występuje w różnych olejach i orzechach. Omega-9 występuje naturalnie w produktach spożywczych zawierających kwas oleinowy, takich jak orzechy i oliwa z oliwek. Jak przyjmować Omega 3,6,9? Przyjmować 2 do 4 kapsułek dziennie, popijając szklanką wody, przed głównymi posiłkami
Zobacz opis
43,05 zł Msrp Price 47,97 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bezglutenowy
    Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
  • Bez laktozy
    Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Czym jest Omega 3,6,9?

Omega 3,6,9 to suplement diety bogaty w kwasy tłuszczowe z oleju rybnego, nasion lnu i nasion wiesiołka.

Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Kwasy alfa-linolenowy i linolenowy pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 2 g kwasu alfa-linolenowego lub 10 mg kwasu linolowego dziennie).

Kwasy eikozapentaenowy i dokozaheksaenowy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystny efekt występuje przy spożyciu 250 m EPA i DHA dziennie).

Kwas dokozaheksaenowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i utrzymania wzroku w normalnych warunkach (korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 250 mg kwasu dokozaheksaenowego dziennie).

Właściwości i zalety Omega 3,6,9

Omega-3 składają się z EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są powszechnie spotykane w tłustych rybach, takich jak sardynki, makrele i łosoś. Zawiera również ALA (kwas alfa-linolenowy), który ryby naturalnie przekształcają w EPA i DHA, ale nasz organizm może konwertować tylko niewielkie ilości.

Omega-6 składa się z kwasu linolowego i kwasu gamma-linolenowego i występuje w różnych olejach i orzechach.

Omega-9 występuje naturalnie w produktach spożywczych zawierających kwas oleinowy, takich jak orzechy i oliwa z oliwek.

Jak przyjmować Omega 3,6,9?

Przyjmować 2 do 4 kapsułek dziennie, popijając szklanką wody, przed głównymi posiłkami

Skład

TG1812 olej rybny, olej lniany (linum usitatissimum L.), olej z wiesiołka (oenothera biennis L.), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna roślinna, woda, witamina E (D-alfa tokoferol).

Szczegóły