Potrzebuejsz pomocy?

Wiesiołek 1000 Mg

200 perły po 1000mg
SKU: LP-0000653
BMEY3QN9TWF
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Sotya wiesiołka to suplement, który pomaga kontrolować alergie, krążenie, depresję, stymuluje pamięć i uczenie się, kontroluje zespół napięcia przedmiesiączkowego.
Zobacz opis
99,01 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Sotya wiesiołka to suplement, który pomaga kontrolować alergie, krążenie, depresję, stymuluje pamięć i uczenie się, kontroluje zespół napięcia przedmiesiączkowego.

Właściwości i korzyści z Wiesiołek 1000 Mg

Wiesiołek wyróżnia się bogactwem niezbędnych kwasów tłuszczowych (kwasu gammalinolowego i gammalinolenowego-GLA) niezbędnych do prawidłowej produkcji prostaglandyn (prekursorów hormonów zdolnych do regulowania wielu funkcji naszego organizmu). Niedobór GLA wywołuje szereg problemów, takich jak sucha i podrażniona skóra, nieprawidłowości wątroby, zaburzenia produkcji prostaglandyn, a nawet problemy ze wzrostem u dzieci. Ponadto wiesiołek ma wpływ regulujący na poziom estrogenów, progesteronu, prolaktyny i prostaglandyn, co czyni olej z wiesiołka doskonałym sprzymierzeńcem w zwalczaniu objawów przedmiesiączkowych (zatrzymanie płynów, drażliwość, ból brzucha). GLA znajduje się naturalnie w trójglicerydach, które tworzą oleje roślinne, w warzywach i niektórych orzechach; jednak jednym z najlepszych źródeł są nasiona wiesiołka. Potrzeba dodatkowej dostawy oleju z wiesiołka rośnie każdego dnia we współczesnym społeczeństwie; gdzie zmniejsza się spożycie warzyw, zieleni i nienasyconych olejów. Zwykle ilość GLA w oleju z wiesiołka wynosi 9%, ale wyższe właściwości sięgają 10%. Włączenie do formuły witaminy E, tokoferolu, jest komórkowym przeciwutleniaczem i chroni olej przed jełczeniem, zapewniając w ten sposób dobrą kondycję oleju.

Jak zażywać Wiesiołek 1000 Mg?

Zaleca się przyjmowanie podzielone na dwie dawki z posiłkami.

Środki ostrożności

W przypadku padaczki skonsultuj się z lekarzem.

Skład Wiesiołek 1000 Mg

Dla 1 tabletu:

Olej z wiesiołka, witamina E, gliceryna, octan D-alfa tokoferolu, powłoka żelatynowa.

Szczegóły