Potrzebuejsz pomocy?

Perły olejku z wiesiołka

150 perły
-27%
SKU: LP-0123191
B52KAQGDTUT
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Czym są perły olejku z wiesiołka? Olej z wiesiołka od Naturitas to suplement diety na bazie oleju z wiesiołka i witaminy E.Perły olejku z wiesiołka zawierają 10% kwasu gamma-linolenowego (GLA), prekursora prostaglandyn PGE1, które uczestniczą w regulacji układu nerwowego, sercowo-naczyniowego i rozrodczego, a także pomagają poprawić stan skóry. Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Właściwości i zalety pereł z olejku z wiesiołka Olejek z wiesiołka wyróżnia się bogactwem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (kwas gammalinolowy i gammalinolenowy - GLA), są one niezbędne do prawidłowej produkcji prostaglandyn (prekursorów hormonów zdolnych do regulowania wielu funkcji naszego organizmu). Niedobór GLA wywołuje szereg problemów, takich jak suchość i podrażnienie skóry, zaburzenia czynności wątroby, zaburzenia w produkcji prostaglandyn, a nawet problemy ze wzrostem u dzieci. Jest świetnym sprzymierzeńcem w walce z objawami przedmiesiączkowymi (zatrzymanie płynów, drażliwość, bóle brzucha). GLA występuje naturalnie w trójglicerydach, które tworzą oleje roślinne, w warzywach i niektórych orzechach; Jednak jednym z najlepszych źródeł są nasiona wiesiołka. We współczesnym społeczeństwie zapotrzebowanie na dodatkowe dostawy oleju z wiesiołka rośnie każdego dnia; gdzie spada spożycie warzyw, zieleni i olejów nienasyconych. Włączenie witaminy E do receptury chroni olejek przed jełczeniem, zapewniając dobrą kondycję oleju. Jak wziąć perełki z olejku z wiesiołka? Zaleca się spożywać 2-4 perełek dziennie, popijając szklanką wody, soku lub mleka.
Zobacz opis
38,43 zł Msrp Price 52,76 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bezglutenowy
    Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
  • Bez laktozy
    Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Czym są perły olejku z wiesiołka?

Olej z wiesiołka od Naturitas to suplement diety na bazie oleju z wiesiołka i witaminy E.
Perły olejku z wiesiołka zawierają 10% kwasu gamma-linolenowego (GLA), prekursora prostaglandyn PGE1, które uczestniczą w regulacji układu nerwowego, sercowo-naczyniowego i rozrodczego, a także pomagają poprawić stan skóry.

Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Właściwości i zalety pereł z olejku z wiesiołka

Olejek z wiesiołka wyróżnia się bogactwem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (kwas gammalinolowy i gammalinolenowy - GLA), są one niezbędne do prawidłowej produkcji prostaglandyn (prekursorów hormonów zdolnych do regulowania wielu funkcji naszego organizmu).

Niedobór GLA wywołuje szereg problemów, takich jak suchość i podrażnienie skóry, zaburzenia czynności wątroby, zaburzenia w produkcji prostaglandyn, a nawet problemy ze wzrostem u dzieci.

Jest świetnym sprzymierzeńcem w walce z objawami przedmiesiączkowymi (zatrzymanie płynów, drażliwość, bóle brzucha).

GLA występuje naturalnie w trójglicerydach, które tworzą oleje roślinne, w warzywach i niektórych orzechach; Jednak jednym z najlepszych źródeł są nasiona wiesiołka. We współczesnym społeczeństwie zapotrzebowanie na dodatkowe dostawy oleju z wiesiołka rośnie każdego dnia; gdzie spada spożycie warzyw, zieleni i olejów nienasyconych.

Włączenie witaminy E do receptury chroni olejek przed jełczeniem, zapewniając dobrą kondycję oleju.

Jak wziąć perełki z olejku z wiesiołka?

Zaleca się spożywać 2-4 perełek dziennie, popijając szklanką wody, soku lub mleka.

Środki ostrożności

Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Skład

Olej z wiesiołka 10% GLA (Oenothera biennis L.), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna roślinna; Woda; witamina E (D-alfa tokoferol).

Dla 2 pereł:

Olej z wiesiołka, w tym 1000 mg

Kwas gamma-linolenowy 100 mg

Witamina E 6,72 mg (56% NRV *)

Na 4 perły:

Olej z wiesiołka, w tym 2000 mg

Kwas gamma-linolenowy 200 mg

Witamina E 13,44 mg (111,16% NRV *)

* VRN: referencyjna wartość odżywcza