Potrzebuejsz pomocy?

Olej z wiesiołka

180 perły (500mg)
SKU: LP-0000661
BRWVIOBE18C,BRWVCJNIG0E
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest źródłem kwasu gamma-linolenowego i pochodzi z wiesiołka różanego, rośliny, która rośnie w Ameryce Północnej i produkuje ciemnożółte kwiaty, które otwierają się o zachodzie słońca. Korzystny wpływ olejku z wiesiołka jest ogólnie związany z wielonienasyconym kwasem tłuszczowym omega-6 kwas gamma-linolenowy (GLA), który ten olej zawiera i który uczestniczy w różnych funkcjach. Olej stosowany w tym produkcie pochodzi z tłoczonych nasion róży cowslip, która jest bogatym źródłem omega 6, wielonienasyconego kwasu tłuszczowego. Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest naturalnym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i jest dostępny w łatwej do spożycia kapsułce. Miękkie kapsułki nie zawierają glutenu, pszenicy i produktów mlecznych. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę * * Globalne badanie kupujących online Praxis z 2017 r., W którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Zobacz opis
208,54 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Nie zawiera cukru
    Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
  • Bez soli
    Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest źródłem kwasu gamma-linolenowego i pochodzi z wiesiołka różanego, rośliny, która rośnie w Ameryce Północnej i produkuje ciemnożółte kwiaty, które otwierają się o zachodzie słońca.

Korzystny wpływ olejku z wiesiołka jest ogólnie związany z wielonienasyconym kwasem tłuszczowym omega-6 kwas gamma-linolenowy (GLA), który ten olej zawiera i który uczestniczy w różnych funkcjach.

Olej stosowany w tym produkcie pochodzi z tłoczonych nasion róży cowslip, która jest bogatym źródłem omega 6, wielonienasyconego kwasu tłuszczowego.

Solgar Rose Primrose Oil 500 mg jest naturalnym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i jest dostępny w łatwej do spożycia kapsułce. Miękkie kapsułki nie zawierają glutenu, pszenicy i produktów mlecznych.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *

* Globalne badanie kupujących online Praxis z 2017 r., W którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Właściwości i korzyści z Olej z wiesiołka

Wysokiej jakości olejek z wiesiołka różany uzyskiwany metodą tłoczenia na zimno. Jest produkowany bez użycia rozpuszczalników chemicznych. Jedno z najbogatszych źródeł wielonienasyconych kwasów tłuszczowych gamma-linolowych (GLA)

.

Jak zażywać Olej z wiesiołka?

3 - perły dziennie podczas posiłków.

Środki ostrożności

Nie zostały opisane.

Skład

Za 1 perłę:

Olej z wiesiołka (500 mg), kwas linolowy (365 mg), kwas gamma-linolenowy (GLA) (50 mg).

Szczegóły