Potrzebuejsz pomocy?

Topsport Omega 3 Msc

90 kapsułek
SKU: LP-0000966
B4T9IBS4MTI
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Topsport Omega 3 Msc firmy Bonusan pomaga utrzymać prawidłową czynność serca, normalną funkcję mózgu i prawidłową ostrość wzroku.
Zobacz opis
136,22 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

4 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Topsport Omega 3 Msc firmy Bonusan pomaga utrzymać prawidłową czynność serca, normalną funkcję mózgu i prawidłową ostrość wzroku.

Właściwości i korzyści z Topsport Omega 3 Msc

W przypadku tego produktu zastosowano tylko naturalną formę trójglicerydów kwasów tłuszczowych omega-3. Dlatego jest łatwiej przyswajalny i dłużej pozostaje aktywny w ciele. Ponadto oznakowanie ekologiczne MSC jest najlepszą gwarancją zrównoważonego rybołówstwa. Postać trójglicerydów jest naturalną postacią kwasów tłuszczowych z ryb. Różne badania wykazały, że ta forma jest najłatwiej przyswajalna i dłużej pozostaje aktywna w organizmie. W przeciwieństwie do sztucznych estrów etylowych rybie kwasy tłuszczowe w postaci trójglicerydów mają swoją naturalną postać. Każda kapsułka Capsport Omega-3 Forte zawiera zalecaną dzienną ilość EPA i DHA w naturalnym stosunku 3: 2.

Coraz więcej osób decyduje się na zrównoważony rozwój. Topsport Omega-3 Forte może zaspokoić tę potrzebę. Wykonany jest w 100% z mintaja. Mintaj jest jednym z najlepiej zarządzanych dzikich łowisk na świecie. Oznakowanie ekologiczne MSC zapewnia utrzymanie stad ryb, ograniczenie szkód w ekosystemie do minimum oraz przestrzeganie międzynarodowych przepisów połowowych. Cały proces, od połowów po produkcję suplementu diety, jest zatem gwarancją zrównoważonego rozwoju.

Zastępowanie tłuszczów nasyconych nienasyconymi tłuszczami w diecie pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Olej rybny Topsport Omega-3 Forte jest dokładnie filtrowany i bezwonny. Miękkie kapsułki żelatynowe są łatwe do połknięcia i idealne do codziennego użytku. Kluczowe cechy: Gwarantowany brak dopingu (NZVT). Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 w postaci trójglicerydów, EPA i DHA w naturalnym stosunku 3: 2 (150 mg EPA, 100 mg DHA). Połowy certyfikowane przez MSC, co gwarantuje ich zrównoważony rozwój. Dokładnie przefiltrowane i bezwonne. Małe miękkie kapsułki żelatynowe, łatwe do połknięcia.

Wszystkie partie tego produktu są zgodne z NZVT (Nederlands Zekerheidssysteem Voedingssupplementen Topsport, holenderski sportowy system bezpieczeństwa suplementów diety na wysokim poziomie) i zostały przetestowane na obecność substancji związanych z dopingiem. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz antidoping.nl/NZVT.

Jak zażywać Topsport Omega 3 Msc?

Zaleca się jeść podczas lub po jedzeniu

Skład

Dla 1 kapsułki:

Koncentrat oleju z ryb (500 mg), EPA (150 mg), DHA (100 mg), woda, żelatyna, glicerol, naturalne tokoferole.

Szczegóły