Potrzebuejsz pomocy?

Synerviol

100 perły
-13%
SKU: LP-0000856
BQZYGB5WMM7
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Nunergia Synerviol? Nunergia Synerviol to suplement diety, który powstał dzięki połączeniu olejów z dzikiej ryby, ogórecznika z pierwszego tłoczenia i naturalnej witaminy E. Celem jest przyniesienie korzyści dla funkcji serca i umysłu . Właściwości Synerviol z Nutergia Ten suplement diety, dzięki swoim składnikom, zapewnia w zrównoważonych proporcjach kwas linolenowy i gamma-linolenowy (ogórecznik) , EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy), które są małymi rybami. EPA i DHA uczestniczą w czynności serca w dawkach 250 mg / dobę. W szczególności DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu, o ile przestrzegane jest już dzienne spożycie. Korzyści Nutergia Synerviol Korzyści płynące ze stosowania leku Synerviol z Nutergii związane z czynnością serca to prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego i regulacja procesów zapalnych . Oprócz tego Synerviol reguluje problemy skórne . Kobiety w ciąży i karmiące piersią również skorzystają ze spożywania tego suplementu diety. Nunergia Synerviol przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu dziecka , co jest niezbędne nie tylko podczas ciąży, ale także po porodzie. Przeciwwskazania Nunergia Synerviol Chociaż nie opisano przeciwwskazań dla tego produktu, ważne jest przestrzeganie następujących ostrzeżeń: Musi być spożywany w ramach zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie zaleca się przekraczania zalecanej dziennej dawki. Wygodnie jest trzymać produkt poza zasięgiem dzieci. Powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu. Jak wziąć Synerviol z Nutergia? Nutergia zaleca codzienne przyjmowanie 1-3 pereł Synerviol z jedzeniem.
Zobacz opis
88,12 zł Msrp Price 101,83 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bez GMO
  Brak organizmów zmodyfikowanych genetycznie
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Nunergia Synerviol?

Nunergia Synerviol to suplement diety, który powstał dzięki połączeniu olejów z dzikiej ryby, ogórecznika z pierwszego tłoczenia i naturalnej witaminy E. Celem jest przyniesienie korzyści dla funkcji serca i umysłu .

Właściwości Synerviol z Nutergia

Ten suplement diety, dzięki swoim składnikom, zapewnia w zrównoważonych proporcjach kwas linolenowy i gamma-linolenowy (ogórecznik) , EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy), które są małymi rybami.

EPA i DHA uczestniczą w czynności serca w dawkach 250 mg / dobę. W szczególności DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu, o ile przestrzegane jest już dzienne spożycie.

Korzyści Nutergia Synerviol

Korzyści płynące ze stosowania leku Synerviol z Nutergii związane z czynnością serca to prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego i regulacja procesów zapalnych . Oprócz tego Synerviol reguluje problemy skórne .

Kobiety w ciąży i karmiące piersią również skorzystają ze spożywania tego suplementu diety. Nunergia Synerviol przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu dziecka , co jest niezbędne nie tylko podczas ciąży, ale także po porodzie.

Przeciwwskazania Nunergia Synerviol

Chociaż nie opisano przeciwwskazań dla tego produktu, ważne jest przestrzeganie następujących ostrzeżeń:

 • Musi być spożywany w ramach zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Nie zaleca się przekraczania zalecanej dziennej dawki.
 • Wygodnie jest trzymać produkt poza zasięgiem dzieci.
 • Powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.

Jak wziąć Synerviol z Nutergia?

Nutergia zaleca codzienne przyjmowanie 1-3 pereł Synerviol z jedzeniem.

Skład Synerviol

Witamina E / tokoferol, olej rybny, olej z ogórecznika.

Szczegóły