Potrzebuejsz pomocy?

Potrójne stężenie Omega 3

50 kapsułek
-24%
SKU: LP-0000924
BRWV2ZYRQ18,BRWV48FBT0Y,BRWV5YOL7XB
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Do czego służy Solgar Omega 3? Potrójne stężenie omega-3 to najwyższe stężenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega-3 firmy Solgar, idealne do prawidłowego funkcjonowania serca . Właściwości Omega 3: Dobre tłuszcze , znane również jako kwasy tłuszczowe omega 3, są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Nazywa się je niezbędnymi, ponieważ organizm nie jest w stanie sam ich wytworzyć. Solgar Omega 3 Triple Concentration zawiera połączenie kwasów omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Powszechnie występują w tłustych rybach, takich jak sardynki, makrele i łosoś. Zarówno EPA, jak i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ten produkt zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 i jest molekularnie destylowany w celu usunięcia rtęci. DHA i EPA przyczyniają się do: Normalny poziom trójglicerydów. Normalna czynność serca. Normalne widzenie. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży . Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku Solgar jest polecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *. Global Praxis Online Shoppers Survey 2017, w którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Zalety Omega 3: Solgar Omega 3 pomaga w utrzymaniu oczu i pracy serca . EPA / DHA w optymalnej, czystej i silnej postaci trzykrotnie przekracza poziom normalnie występujący w suplementach z olejem rybim. Ostrzeżenia Solgar Omega 3 Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Jak przyjmować Solgar Omega 3? Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłków.
Zobacz opis
128,02 zł Msrp Price 167,39 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Nie zawiera cukru
  Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
 • Bez konserwantów
  Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
 • Bez soli
  Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
 • Nie zawiera proszku do pieczenia
  Wskazuje na brak drożdży lub pochodnych drożdży, ale może zawierać śladowe ilości.
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Do czego służy Solgar Omega 3?

Potrójne stężenie omega-3 to najwyższe stężenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega-3 firmy Solgar, idealne do prawidłowego funkcjonowania serca .

Właściwości Omega 3:

Dobre tłuszcze , znane również jako kwasy tłuszczowe omega 3, są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Nazywa się je niezbędnymi, ponieważ organizm nie jest w stanie sam ich wytworzyć. Solgar Omega 3 Triple Concentration zawiera połączenie kwasów omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy).

Powszechnie występują w tłustych rybach, takich jak sardynki, makrele i łosoś. Zarówno EPA, jak i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ten produkt zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 i jest molekularnie destylowany w celu usunięcia rtęci.

DHA i EPA przyczyniają się do:

 • Normalny poziom trójglicerydów.
 • Normalna czynność serca.
 • Normalne widzenie.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży . Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku Solgar jest polecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *.

Global Praxis Online Shoppers Survey 2017, w którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.

Zalety Omega 3:

Solgar Omega 3 pomaga w utrzymaniu oczu i pracy serca . EPA / DHA w optymalnej, czystej i silnej postaci trzykrotnie przekracza poziom normalnie występujący w suplementach z olejem rybim.

Ostrzeżenia Solgar Omega 3

Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Jak przyjmować Solgar Omega 3?

Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłków.

Skład Potrójne stężenie Omega 3

Dla 2 kapsułek:

Olej z ryb (2800 mg), który zapewnia:

Kwas eikozapentaenowy (EPA) (1008 mg).

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) (756 mg).

Szczegóły