Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3 Ultra

60 kapsułek po 1300mg
-17%
SKU: LP-0000955
BNXLLUX6CHW
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Lamberts Omega-3 Ultra? Lamberts Omega 3 Ultra to suplement oleju z ryb, który zawiera kwasy omega-3 i omega-6. Te kwasy tłuszczowe mają zasadnicze znaczenie dla utrzymania naszego dobrego samopoczucia . Fakty o Lamberts Omega-3 Ultra Olej rybny Lamberts Omega-3 Ultra przechodzi zaawansowany 5-etapowy proces oczyszczania, który usuwa aflatoksyny, metale ciężkie, antybiotyki, PCB, dioksyny, WWA, napromieniowane składniki i pestycydy, a także wszelkie inne zanieczyszczenia. Następnie, w środku kapsułek, olej jest chroniony przed utlenianiem przez dodanie naturalnej witaminy E. Jest to skoncentrowany olej rybny, który zapewnia łącznie 1040 mg kwasów tłuszczowych omega 3 na kapsułkę. Jeden z najsilniejszych dostępnych w Wielkiej Brytanii. Ponadto jest poddawany zaawansowanemu procesowi oczyszczania. Otoczka kapsułki jest nasycona naturalnymi olejkami ze słodkiej pomarańczy. Wszystkie jego kapsułki są chronione przed utlenianiem poprzez włączenie naturalnej witaminy E. Najbardziej korzystnymi składnikami oleju z ryb są dwa kwasy tłuszczowe Omega 3, EPA i DHA . Korzyści Lamberts Omega-3 Ultra Korzyści z Lamberts Omega-3 Ultra zostały udowodnione w badaniach klinicznych . DHA (kwas dokozaheksaenowy) pomaga utrzymać normalne funkcjonowanie mózgu, a także zapobiega przyszłym problemom ze wzrokiem. Lamberts Omega-3 Ultra Ostrzeżenia Chociaż jest to produkt naturalny, zaleca się uwzględnienie następujących ostrzeżeń: Nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew lub aspirynę, najpierw skonsultuj się z lekarzem. W przypadku leczenia uzależnień od narkotyków należy zawsze poinformować lekarza o spożyciu tego suplementu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać pojemnik w chłodnym i suchym miejscu. Jak wziąć Omega-3 Ultra z Lamberts? Lamberts zaleca przyjmowanie 1 kapsułki dziennie, jeśli spożywasz 2 porcje tłustych ryb tygodniowo. Jeśli jesz mało lub nie masz tłustych ryb, możesz zażywać od 2 do 3 kapsułek dziennie podczas posiłku.
Zobacz opis
155,72 zł Msrp Price 187,00 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Vegan
  Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Lamberts Omega-3 Ultra?

Lamberts Omega 3 Ultra to suplement oleju z ryb, który zawiera kwasy omega-3 i omega-6. Te kwasy tłuszczowe mają zasadnicze znaczenie dla utrzymania naszego dobrego samopoczucia .

Fakty o Lamberts Omega-3 Ultra

Olej rybny Lamberts Omega-3 Ultra przechodzi zaawansowany 5-etapowy proces oczyszczania, który usuwa aflatoksyny, metale ciężkie, antybiotyki, PCB, dioksyny, WWA, napromieniowane składniki i pestycydy, a także wszelkie inne zanieczyszczenia. Następnie, w środku kapsułek, olej jest chroniony przed utlenianiem przez dodanie naturalnej witaminy E.

Jest to skoncentrowany olej rybny, który zapewnia łącznie 1040 mg kwasów tłuszczowych omega 3 na kapsułkę. Jeden z najsilniejszych dostępnych w Wielkiej Brytanii. Ponadto jest poddawany zaawansowanemu procesowi oczyszczania. Otoczka kapsułki jest nasycona naturalnymi olejkami ze słodkiej pomarańczy.

Wszystkie jego kapsułki są chronione przed utlenianiem poprzez włączenie naturalnej witaminy E. Najbardziej korzystnymi składnikami oleju z ryb są dwa kwasy tłuszczowe Omega 3, EPA i DHA .

Korzyści Lamberts Omega-3 Ultra

Korzyści z Lamberts Omega-3 Ultra zostały udowodnione w badaniach klinicznych .

 • DHA (kwas dokozaheksaenowy) pomaga utrzymać normalne funkcjonowanie mózgu, a także zapobiega przyszłym problemom ze wzrokiem.

Lamberts Omega-3 Ultra Ostrzeżenia

Chociaż jest to produkt naturalny, zaleca się uwzględnienie następujących ostrzeżeń:

 • Nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.
 • Jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew lub aspirynę, najpierw skonsultuj się z lekarzem.
 • W przypadku leczenia uzależnień od narkotyków należy zawsze poinformować lekarza o spożyciu tego suplementu.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 • Przechowywać pojemnik w chłodnym i suchym miejscu.

Jak wziąć Omega-3 Ultra z Lamberts?

Lamberts zaleca przyjmowanie 1 kapsułki dziennie, jeśli spożywasz 2 porcje tłustych ryb tygodniowo. Jeśli jesz mało lub nie masz tłustych ryb, możesz zażywać od 2 do 3 kapsułek dziennie podczas posiłku.

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronić przed światłem i poza zasięgiem małych dzieci.

Skład

Dla 1 tabletu:

Stężony olej rybny (1300 mg), kwasy tłuszczowe omega-3 (1040 mg), kwas eikozapentaenowy (EPA) (715 mg), kwas dokozaheksaenowy (DHA) (286 mg).

Szczegóły