Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3 RX

240 kapsułek po 1g
SKU: LP-0000963
B00HRBHYFE8
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Enerzona Omega-3 RX? Omega 3 RX firmy Enerzona to suplement diety kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA + DHA) , który został uzyskany w wyniku wyczerpującego procesu destylacji molekularnej. Jego celem jest przyczynienie się do normalnego funkcjonowania mózgu i wzroku. Właściwości Omega-3 RX od Enerzona Omega-3 RX od Enerzona ma wysoki stopień czystości, a ten suplement jest uzyskiwany przez destylację molekularną, która pozwala na usuwanie dioksyn i metali ciężkich, takich jak ołów i rtęć. Ponadto suplement ten jest odporny na utlenianie dzięki technologii produkcji i opatentowanemu kompleksowi przeciwutleniaczy, który zawiera: witamina E , palmitynian askorbylu, ekstrakt rozmarynu i kwas cytrynowy. Podsumowując, kapsułki zostały zaprojektowane wyłącznie w technologii Entericare, aby uniknąć posmaku. Omega-3 RX zalety Enerzona Omega-3 RX firmy Enerzona jest wskazany w celu poprawy normalnego funkcjonowania serca. Ponadto kwas tłuszczowy DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i utrzymania wzroku w normalnych warunkach. Enerzona Omega-3 RX Ostrzeżenia Enerzona zaleca przestrzeganie następujących ostrzeżeń: Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki. Trzymaj go poza zasięgiem młodszych dzieci. Suplement ten nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Jak wziąć Omega-3 RX z Enerzona? Enerzona zaleca przyjmowanie od 1 do 5 kapsułek dziennie .
Zobacz opis
373,80 zł
Już wkrótce w ofercie

Czy chcesz być powiadomiony, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Enerzona Omega-3 RX?

Omega 3 RX firmy Enerzona to suplement diety kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA + DHA) , który został uzyskany w wyniku wyczerpującego procesu destylacji molekularnej. Jego celem jest przyczynienie się do normalnego funkcjonowania mózgu i wzroku.

Właściwości Omega-3 RX od Enerzona

Omega-3 RX od Enerzona ma wysoki stopień czystości, a ten suplement jest uzyskiwany przez destylację molekularną, która pozwala na usuwanie dioksyn i metali ciężkich, takich jak ołów i rtęć. Ponadto suplement ten jest odporny na utlenianie dzięki technologii produkcji i opatentowanemu kompleksowi przeciwutleniaczy, który zawiera: witamina E , palmitynian askorbylu, ekstrakt rozmarynu i kwas cytrynowy.

Podsumowując, kapsułki zostały zaprojektowane wyłącznie w technologii Entericare, aby uniknąć posmaku.

Omega-3 RX zalety Enerzona

Omega-3 RX firmy Enerzona jest wskazany w celu poprawy normalnego funkcjonowania serca. Ponadto kwas tłuszczowy DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i utrzymania wzroku w normalnych warunkach.

Enerzona Omega-3 RX Ostrzeżenia

Enerzona zaleca przestrzeganie następujących ostrzeżeń:

 • Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki.
 • Trzymaj go poza zasięgiem młodszych dzieci.
 • Suplement ten nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Jak wziąć Omega-3 RX z Enerzona?

Enerzona zaleca przyjmowanie od 1 do 5 kapsułek dziennie .

Skład

Olej rybny standaryzowany na Omega 3 (75%), żelatyna, palmitynian askorbylu, ekstrakt rozmarynu.

Szczegóły