Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3 Plus

120 kapsułek
SKU: LP-0000863
BYNNF08DQKU
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Omega 3 Plus od Mundo Natural to suplement oparty na olejach rybnych, które dostarczają kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA). Reguluje poziom trójglicerydów i VLDL (lipoprotein o bardzo niskiej gęstości) w osoczu, bez niepożądanych efektów stosowanych do nich leków.
Zobacz opis
173,25 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Omega 3 Plus od Mundo Natural to suplement oparty na olejach rybnych, które dostarczają kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA). Reguluje poziom trójglicerydów i VLDL (lipoprotein o bardzo niskiej gęstości) w osoczu, bez niepożądanych efektów stosowanych do nich leków.

Właściwości i korzyści z Omega 3 Plus

Z drugiej strony zaobserwowano, że DHA podnosi poziomy HDL. Zwiększa rozszerzenie naczyń tętniczych. Obniża umiarkowane wysokie ciśnienie krwi. Zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów pochodzących z wysokich poziomów kwasu arachidonowego, który jest prekursorem eikozanoidów (prostaglandyn, tromboksanów leukotrienowych itp.). Zapobiega arytmii i nagłej śmierci. Mózg, tkanki nerwowe i wzrok: 60% mózgu to tłuszcz strukturalny, z czego 25% to DHA, co czyni go podstawowym naturalnym pożywieniem dla mózgu. Procesy zapalne: ogólnie procesy zapalne. Astma, alergie i astma oskrzelowa. Egzema, atopowe zapalenie skóry i łuszczyca. Wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Crohna i nieswoiste zapalenie jelit. Zmniejsza nadwrażliwość na promienie UVA. Poprawia objawy choroby Raynauda, promując odpowiedź naczyniową na niedokrwienie. Depresja, schizofrenia, choroba Alzheimera i otępienie starcze: niedobory Omega-3 mogą również przyczyniać się do objawów depresji w alkoholizmie, stwardnieniu rozsianym i depresji poporodowej. Schizofrenia: biochemiczne i genetyczne badania kliniczne wskazują, że schizofrenia jest zaburzeniem metabolizmu błony fosfolipidowej związanym z utratą wielonienasyconych kwasów (DHA i AA). Alzheimera i otępienia starczego: Ostatnie badania wykazały, że ludzie, którzy zmarli na Alzheimera, mieli niedobory niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w mózgu, zwłaszcza DHA.

Jak zażywać Omega 3 Plus?

Zaleca się przyjmowanie z połową szklanki wody (125 ml).

Środki ostrożności

Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, przed użyciem skonsultuj dawkę z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Osoby z problemami z nerkami nie powinny spożywać więcej niż 200 mg witaminy C dziennie, między innymi z powodu ryzyka hiperoksalemii (skłonności do tworzenia się kamieni nerkowych).

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła i wilgoci.

Skład

Dla 2 kapsułek:

Olej rybny (1000 mg), czysty olej rybny (1000 mg), witamina E (10 mg), żelatyna, gliceryna.

Szczegóły