Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3 Extra Virgin

200 perły
SKU: LP-0000914
BNCE8EXQOSF
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Salfresh Extra Virgin Omega-3? Salfresh Extra Virgin Omega-3 to pierwszy w 100% identyfikowalny i zrównoważony produkt z oleju rybnego oraz pierwszy czysty i tłoczony olej rybny z pierwszego tłoczenia z łososia, który zawiera wszystkie naturalne kwasy tłuszczowe Omega 3, a także fosfolipidy, przeciwutleniacze, takie jak astaksantyny i tłuszcze. rozpuszczalne witaminy A, D, E i K. Właściwości Omega-3 Extra Virgin od Salfresh Kwasy tłuszczowe zawierają w 100% czysty olej, który zawiera wszystkie naturalne składniki odżywcze świeżego i surowego łososia. Wśród jego składników znajdują się również trzy olejki eteryczne EPA, DHA i DPA. W przeciwieństwie do innych suplementów, w tym przypadku Salfresh Extra Virgin Omega-3 zawiera naturalne triglicerydy, które nie są przetwarzane chemicznie ani sztucznie zagęszczane, jak te z destylacji molekularnej. Korzyści z Salfresh Extra Virgin Omega-3 Korzyści z Extra Virgin Omega-3 firmy Salfresh są następujące: Zmniejsza poziom trójglicerydów. Poprawia odpowiedź immunologiczną. Ostrzeżenia Salfresh Extra Virgin Omega-3 Chociaż suplement ten jest w 100% naturalny, należy wziąć pod uwagę następujące ostrzeżenia: Ten suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jak zażywać Salfresh Extra Virgin Omega-3? Salfresh zaleca przyjmowanie 1 lub 2 pereł dziennie z jedzeniem.
Zobacz opis
164,16 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Salfresh Extra Virgin Omega-3?

Salfresh Extra Virgin Omega-3 to pierwszy w 100% identyfikowalny i zrównoważony produkt z oleju rybnego oraz pierwszy czysty i tłoczony olej rybny z pierwszego tłoczenia z łososia, który zawiera wszystkie naturalne kwasy tłuszczowe Omega 3, a także fosfolipidy, przeciwutleniacze, takie jak astaksantyny i tłuszcze. rozpuszczalne witaminy A, D, E i K.

Właściwości Omega-3 Extra Virgin od Salfresh

Kwasy tłuszczowe zawierają w 100% czysty olej, który zawiera wszystkie naturalne składniki odżywcze świeżego i surowego łososia. Wśród jego składników znajdują się również trzy olejki eteryczne EPA, DHA i DPA.

W przeciwieństwie do innych suplementów, w tym przypadku Salfresh Extra Virgin Omega-3 zawiera naturalne triglicerydy, które nie są przetwarzane chemicznie ani sztucznie zagęszczane, jak te z destylacji molekularnej.

Korzyści z Salfresh Extra Virgin Omega-3

Korzyści z Extra Virgin Omega-3 firmy Salfresh są następujące:

  • Zmniejsza poziom trójglicerydów.
  • Poprawia odpowiedź immunologiczną.

Ostrzeżenia Salfresh Extra Virgin Omega-3

Chociaż suplement ten jest w 100% naturalny, należy wziąć pod uwagę następujące ostrzeżenia:

  • Ten suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
  • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak zażywać Salfresh Extra Virgin Omega-3?

Salfresh zaleca przyjmowanie 1 lub 2 pereł dziennie z jedzeniem.

Skład Omega 3 Extra Virgin

SALfresh Extra Virgin Salmon Oil TG, naturalne przeciwutleniacze (mieszanka tokoferoli), perła (żelatyna, gliceryna i woda)

Na 2 kapsułki:

SALfresh Extra Virgin Salmon Oil TG (2000 mg): Typowe Omega 3 (300 mg): EPA (eikozapentaenowy) (> 5%), DHA (dokozaheksaenowy) (> 7%), DPA (dokozapentaenowy) (> 2%); Inne Omega 3 (Lna, Sda, Eta) (110 mg); Inne kwasy tłuszczowe (wielonienasycone i jednonienasycone) (kompletna macierz: omega 1,4,5,6,7, erukowy, gadolowy itp.) (1350 mg); Nasycone kwasy tłuszczowe (240 mg); Totox <5 (całkowita wartość utleniania oleju)

Szczegóły