Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3

200 kapsułek
SKU: LP-0000965
B4T9AJRMK01
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Bonusan Omega-3? Bonusan Omega-3 to suplement diety z omega-3, który zapewnia wszystkie ważne elementy potrzebne mózgowi . Jest więc idealny w sytuacjach takich jak szkoła, praca lub rodzicielstwo. Dzięki zaawansowanemu procesowi oczyszczania olej ten jest wyjątkowo czysty. Ponadto nie ma rybiego smaku, dlatego nie jest nieprzyjemne podczas połknięcia. Certyfikowany dział jakości Bonusan zapewnia, że ten produkt zawiera tylko dokładnie oczyszczony olej rybny i że nie jest używany żaden zagrożony gatunek ryby. Właściwości Bonusan Omega-3 Bonusan Omega-3 został specjalnie opracowany, aby sprostać wymaganiom żywieniowym tych, którzy mają aktywny poziom życia i mają wiele obowiązków . Z tego powodu ten suplement został stworzony, który jest dobry zarówno dla serca, jak i mózgu. Ponieważ został wykonany z oczyszczonego oleju , nie zawiera metali ciężkich ani dioksyn, które mogą wpływać na zdrowie i być szkodliwe. Bonusan Omega-3 korzyści Bonusan Omega-3 to suplement diety, który poprawia pamięć i promuje czujność psychiczną. Przyczynia się również do dobrego zdrowia serca . Ten suplement utrzyma poziom trójglicerydów pod kontrolą, więc nie będzie problemów z cholesterolem. Dodatkową zaletą omega-3 jest to, że pozwala ona również wyglądać zdrowiej i bardziej odpornie na agresję zewnętrzną (niskie temperatury, suchość, słońce itp.). Bonusan Omega-3 Przeciwwskazania Nie było przeciwwskazań do stosowania preparatu Bonusan Omega-3, należy jednak pamiętać, że: Trzymać z dala od dzieci. Suplement ten nie powinien być stosowany jako substytut zdrowego stylu życia. Nie przekraczać zalecanej dawki. Jak wziąć Omega-3 z Bonusanu? Bonusan zaleca przyjmowanie 1 kapsułki 2 do 3 razy dziennie podczas posiłków lub bezpośrednio po nich. Ta dawka odpowiada 600–900 mg EPA + DHA dziennie. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 5 do 10 gramów obu kwasów tłuszczowych. Ogólnie rzecz biorąc, działanie kwasów tłuszczowych omega-3 zajmuje od 1 do 4 miesięcy. W przypadku problemów z połykaniem kapsułkę można otworzyć.
Zobacz opis
206,82 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bez soi
  Wskazuje na brak soi lub jej pochodnych, ale może zawierać śladowe ilości
 • Nie zawiera barwników
  Nie zawiera barwników
 • Bez GMO
  Brak organizmów zmodyfikowanych genetycznie
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
 • Nie zawiera proszku do pieczenia
  Wskazuje na brak drożdży lub pochodnych drożdży, ale może zawierać śladowe ilości.
 • Bez sacharozy
  Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Bonusan Omega-3?

Bonusan Omega-3 to suplement diety z omega-3, który zapewnia wszystkie ważne elementy potrzebne mózgowi . Jest więc idealny w sytuacjach takich jak szkoła, praca lub rodzicielstwo. Dzięki zaawansowanemu procesowi oczyszczania olej ten jest wyjątkowo czysty. Ponadto nie ma rybiego smaku, dlatego nie jest nieprzyjemne podczas połknięcia.

Certyfikowany dział jakości Bonusan zapewnia, że ten produkt zawiera tylko dokładnie oczyszczony olej rybny i że nie jest używany żaden zagrożony gatunek ryby.

Właściwości Bonusan Omega-3

Bonusan Omega-3 został specjalnie opracowany, aby sprostać wymaganiom żywieniowym tych, którzy mają aktywny poziom życia i mają wiele obowiązków . Z tego powodu ten suplement został stworzony, który jest dobry zarówno dla serca, jak i mózgu.

Ponieważ został wykonany z oczyszczonego oleju , nie zawiera metali ciężkich ani dioksyn, które mogą wpływać na zdrowie i być szkodliwe.

Bonusan Omega-3 korzyści

Bonusan Omega-3 to suplement diety, który poprawia pamięć i promuje czujność psychiczną. Przyczynia się również do dobrego zdrowia serca . Ten suplement utrzyma poziom trójglicerydów pod kontrolą, więc nie będzie problemów z cholesterolem.

Dodatkową zaletą omega-3 jest to, że pozwala ona również wyglądać zdrowiej i bardziej odpornie na agresję zewnętrzną (niskie temperatury, suchość, słońce itp.).

Bonusan Omega-3 Przeciwwskazania

Nie było przeciwwskazań do stosowania preparatu Bonusan Omega-3, należy jednak pamiętać, że:

 • Trzymać z dala od dzieci.
 • Suplement ten nie powinien być stosowany jako substytut zdrowego stylu życia.
 • Nie przekraczać zalecanej dawki.

Jak wziąć Omega-3 z Bonusanu?

Bonusan zaleca przyjmowanie 1 kapsułki 2 do 3 razy dziennie podczas posiłków lub bezpośrednio po nich. Ta dawka odpowiada 600–900 mg EPA + DHA dziennie.

W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 5 do 10 gramów obu kwasów tłuszczowych.

Ogólnie rzecz biorąc, działanie kwasów tłuszczowych omega-3 zajmuje od 1 do 4 miesięcy.

W przypadku problemów z połykaniem kapsułkę można otworzyć.

Skład

Skład 2 kapsułek żelowych

Olej rybny TG (min. 18% EPA, min. 12% DHA) 2000 mg
- z czego EPA 360 mg
- z czego DHA 240 mg

Szczegóły