Potrzebuejsz pomocy?

Omega 3

120 perły
SKU: LP-0000825
B0YHSH71RD3
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Sura Vitasan Omega-3? Omega-3 od Sury Vitasan to suplement diety wykonany z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które zapewniają 180 mg EPA i 120 mg DHA na perłę . Celem jest utrzymanie normalnego funkcjonowania mózgu, serca i wzroku. Fakty Omega-3 od Sury Vitasan Kwasy tłuszczowe omega-3 z Sury Vitasan są uzyskiwane z sardynek i dzikich sardeli przez destylację molekularną. Jest to metoda oczyszczania, która gwarantuje olej klasy farmaceutycznej wolny od zanieczyszczeń środowiska. Jego zawartość w kwasach tłuszczowych EPA i DHA ma korzystny wpływ, o ile dzienne spożycie wynosi 250 mg. Oba przyczyniają się do normalnego funkcjonowania serca, mózgu i wzroku . Omega-3 Zalety Sury Vitasan Omega-3 od Sury Vitasan to suplement diety, który pomaga poprawić pamięć i zwiększyć koncentrację . Z tego powodu wygodne może być korzystanie z niego podczas nauki. Podobnie, suplement ten promuje również zdrowie serca , zapobiegając zaburzeniom rytmu i chorobom sercowo-naczyniowym. Nie zapominamy o wizji. Omega-3 od Sury Vitasan zmniejsza pojawienie się problemów związanych z wiekiem (zaćma, retinopatia itp.). Ostrzeżenia Sura Vitasan Omega-3 Przed spożyciem Omega-3 z Sury Vitasan należy wziąć pod uwagę następujące ostrzeżenia: Skonsultuj się ze specjalistą w przypadku ciąży lub laktacji, także jeśli przyjmujesz leki lub masz specjalne schorzenia. Oleju rybnego nie należy łączyć z silnymi lekami rozrzedzającymi krew, takimi jak warfaryna lub heparyna, z wyjątkiem zaleceń lekarza. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jak wziąć Omega-3 z Sury Vitasan? Sura Vitasan zaleca przyjmowanie 4 pereł dziennie: 2 perły pół godziny po śniadaniu i kolejne 2 perły pół godziny po obiedzie.
Zobacz opis
77,08 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bez soi
  Wskazuje na brak soi lub jej pochodnych, ale może zawierać śladowe ilości
 • Nie zawiera barwników
  Nie zawiera barwników
 • Nie zawiera cukru
  Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
 • Nie ma jajka
  Oznacza brak jaj lub pochodnych, ale może zawierać śladowe ilości.
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
 • Bez konserwantów
  Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
 • Nie zawiera proszku do pieczenia
  Wskazuje na brak drożdży lub pochodnych drożdży, ale może zawierać śladowe ilości.
 • Bez aromatów
  Nie zawiera żadnego zapachu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Sura Vitasan Omega-3?

Omega-3 od Sury Vitasan to suplement diety wykonany z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które zapewniają 180 mg EPA i 120 mg DHA na perłę . Celem jest utrzymanie normalnego funkcjonowania mózgu, serca i wzroku.

Fakty Omega-3 od Sury Vitasan

Kwasy tłuszczowe omega-3 z Sury Vitasan są uzyskiwane z sardynek i dzikich sardeli przez destylację molekularną. Jest to metoda oczyszczania, która gwarantuje olej klasy farmaceutycznej wolny od zanieczyszczeń środowiska.

Jego zawartość w kwasach tłuszczowych EPA i DHA ma korzystny wpływ, o ile dzienne spożycie wynosi 250 mg. Oba przyczyniają się do normalnego funkcjonowania serca, mózgu i wzroku .

Omega-3 Zalety Sury Vitasan

Omega-3 od Sury Vitasan to suplement diety, który pomaga poprawić pamięć i zwiększyć koncentrację . Z tego powodu wygodne może być korzystanie z niego podczas nauki.

Podobnie, suplement ten promuje również zdrowie serca , zapobiegając zaburzeniom rytmu i chorobom sercowo-naczyniowym. Nie zapominamy o wizji. Omega-3 od Sury Vitasan zmniejsza pojawienie się problemów związanych z wiekiem (zaćma, retinopatia itp.).

Ostrzeżenia Sura Vitasan Omega-3

Przed spożyciem Omega-3 z Sury Vitasan należy wziąć pod uwagę następujące ostrzeżenia:

 • Skonsultuj się ze specjalistą w przypadku ciąży lub laktacji, także jeśli przyjmujesz leki lub masz specjalne schorzenia.
 • Oleju rybnego nie należy łączyć z silnymi lekami rozrzedzającymi krew, takimi jak warfaryna lub heparyna, z wyjątkiem zaleceń lekarza.
 • Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak wziąć Omega-3 z Sury Vitasan?

Sura Vitasan zaleca przyjmowanie 4 pereł dziennie: 2 perły pół godziny po śniadaniu i kolejne 2 perły pół godziny po obiedzie.

Skład Omega 3

Na 4 perły:

Olej z dzikiej ryby (4000 mg), który zapewnia:

EPA (kwas eikozapentaenowy) (720 mg).

DHA (kwas dokozaheksaenowy) (480 mg).

Szczegóły