Potrzebuejsz pomocy?

Nua EPA

30 perły (1200mg)
SKU: LP-0000858
B0S5F0KJPEX
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Nua EPA? Nua EPA to skoncentrowany suplement diety oparty na omega-3 z ryb. Zawiera jedno z najwyższych stężeń EPA na perłę ryby, aby zagwarantować jej jakość i zalety. Właściwości Nua EPA Nua EPA (kwas eikozapentaenowy) jest rodzajem tłuszczu pochodzenia morskiego, który występuje w tłustych rybach . EPA należy do rodziny tłuszczów omega-3 i jest jednym z najważniejszych obok DHA (kwas dokozaheksaenowy). Kwasy te nie są wytwarzane przez organizm i muszą być uzyskane poprzez dietę lub suplementy. Preparat Nua EPA ma postać trójglicerydów, co gwarantuje lepszą przyswajalność i absorpcję kwasów tłuszczowych EPA i DHA. Nie zawiera również metali ciężkich, dioksyn ani rtęci . Ani glutenu, ani laktozy. Korzyści Nua EPA Nua EPA zawiera wszystko, co niezbędne do poprawy procesów zapalnych, które są skutkiem zapalenia stawów, trądziku różowatego, choroby Crohna i innych. Jest także doskonałym uzupełnieniem funkcji umysłowych, które zwiększają zwinność, pamięć i koncentrację. Przeciwwskazania Nua EPA Nua EPA to naturalny suplement diety. Zaleca się jednak pamiętać o następujących przeciwwskazaniach, aby dobrze wykorzystać ten produkt: Nie należy go stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dawki. Trzymaj go poza zasięgiem młodszych dzieci. Oprócz tego wszystkie małe dzieci, kobiety w ciąży lub osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny powstrzymać się od przyjmowania tego suplementu. Jak wziąć Nua EPA? Zalecamy przyjmowanie 1 perły dziennie z jedzeniem. Perłę można otwierać i mieszać z jogurtem, sokami, koktajlami itp.
Zobacz opis
170,93 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Nua EPA?

Nua EPA to skoncentrowany suplement diety oparty na omega-3 z ryb. Zawiera jedno z najwyższych stężeń EPA na perłę ryby, aby zagwarantować jej jakość i zalety.

Właściwości Nua EPA

Nua EPA (kwas eikozapentaenowy) jest rodzajem tłuszczu pochodzenia morskiego, który występuje w tłustych rybach . EPA należy do rodziny tłuszczów omega-3 i jest jednym z najważniejszych obok DHA (kwas dokozaheksaenowy). Kwasy te nie są wytwarzane przez organizm i muszą być uzyskane poprzez dietę lub suplementy.

Preparat Nua EPA ma postać trójglicerydów, co gwarantuje lepszą przyswajalność i absorpcję kwasów tłuszczowych EPA i DHA. Nie zawiera również metali ciężkich, dioksyn ani rtęci . Ani glutenu, ani laktozy.

Korzyści Nua EPA

Nua EPA zawiera wszystko, co niezbędne do poprawy procesów zapalnych, które są skutkiem zapalenia stawów, trądziku różowatego, choroby Crohna i innych. Jest także doskonałym uzupełnieniem funkcji umysłowych, które zwiększają zwinność, pamięć i koncentrację.

Przeciwwskazania Nua EPA

Nua EPA to naturalny suplement diety. Zaleca się jednak pamiętać o następujących przeciwwskazaniach, aby dobrze wykorzystać ten produkt:

 • Nie należy go stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
 • Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dawki.
 • Trzymaj go poza zasięgiem młodszych dzieci.

Oprócz tego wszystkie małe dzieci, kobiety w ciąży lub osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny powstrzymać się od przyjmowania tego suplementu.

Jak wziąć Nua EPA?

Zalecamy przyjmowanie 1 perły dziennie z jedzeniem. Perłę można otwierać i mieszać z jogurtem, sokami, koktajlami itp.

Skład

Oczyszczony olej rybny; inne składniki: przeciwutleniacze (naturalne mieszane tokoferole). Skład kapsułki: żelatyna, glicerol i aromat waniliowy.

Za 1 perłę:

Omega-3 (min. 90%) 1,2 g
EPA (min. 93%) 1,2 g
Naturalna witamina E 5,3 mg 44% NRV *

* VRN = referencyjna wartość odżywcza

Tabela żywieniowa

 • Dla 1 perła
 • Wartość energetyczna
  14.14 kcal
 • Tłuszcze / Lipidy
  1.4 g
 • Nasycone kwasy tłuszczowe
  0.003 g
 • Węglowodany / Kwasy tłuszczowe
  0.094 g
 • Cukry
  0 g
 • Błonnik pokarmowy
  0 g
 • Białka
  0.284 g
 • Sól
  0 g
 • Jednonienasycone kwasy tłuszczowe
  0.008 g
 • Wielonienasycone kwasy tłuszczowe
  1.389 g

Szczegóły