Potrzebuejsz pomocy?

Nua Dha 500

30 perły po 1141mg (Cytryna)
SKU: LP-0000854
B0S52F7RUEA
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Do czego służy Nua DHA 500? Nua DHA 500 to suplement diety z wysokim koncentratem DHA (kwasu dokozaheksaenowego), rodzaju tłuszczu pochodzenia morskiego występującego w rybach niebieskich, który należy do rodziny omega-3. Wraz z EPA (kwas eikozapentaenowy) DHA jest jednym z najważniejszych kwasów tłuszczowych dla zdrowia . Charakterystyka Nua DHA 500 Kwasy tłuszczowe omega-3 nie mogą być wytwarzane przez organizm , więc ich uzyskanie zależy wyłącznie od diety. Wymagane poziomy trudno jednak uzyskać jedynie poprzez jedzenie. Ten suplement diety pochodzi z sardeli i zapewnia jeden z najwyższych poziomów omega-3 na rynku (około 90-93% perły). Ponadto Nua DHA 500 występuje w postaci trójglicerydu , ponieważ gwarantuje to jego maksymalną bioasymilację. Celem jest, abyś mógł wykorzystać wszystkie kwasy omega-3, które ten suplement może zaoferować, aby uzyskać następujące korzyści. Zalety Nua DHA 500 Nua DHA 500 ma wiele korzyści zdrowotnych . Dlatego jego zużycie jest zalecane w następujących przypadkach: Przyczynia się do zdrowego wzrostu płodu , zarówno fizycznie, jak i poznawczo. Pomaga utrzymać wzrok w normalnych warunkach. Unikaj braków, które mogą mieć kobiety w ciąży , szczególnie podczas ostatnich trymestrów ciąży. Oprócz tych korzyści, Nua DHA 500 ma przyjemny cytrynowy smak, który pozwala go jeść bez żadnych problemów i spożywać w czasie, gdy kobiety w ciąży lub dzieci go potrzebują. Ostrzeżenia Nua DHA 500 Chociaż Nua DHA 500 jest naturalnym suplementem diety, należy pamiętać o następujących ostrzeżeniach : Nie należy go stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki. Może mieć działanie przeczyszczające, jeśli spożyjesz go w nadmiarze. Jak zażywać Nua DHA 500? Zalecamy przyjmowanie 1 perły dziennie z jedzeniem. Perłę można otworzyć, a jej zawartość można zmieszać z jogurtem, koktajlami, sokami, przecierami itp. Ponadto opakowanie można przeżuć i wyrzucić po zażyciu zawartości, jeśli chcesz. Na koniec możesz także połknąć perłę.
Zobacz opis
117,63 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Do czego służy Nua DHA 500?

Nua DHA 500 to suplement diety z wysokim koncentratem DHA (kwasu dokozaheksaenowego), rodzaju tłuszczu pochodzenia morskiego występującego w rybach niebieskich, który należy do rodziny omega-3. Wraz z EPA (kwas eikozapentaenowy) DHA jest jednym z najważniejszych kwasów tłuszczowych dla zdrowia .

Charakterystyka Nua DHA 500

Kwasy tłuszczowe omega-3 nie mogą być wytwarzane przez organizm , więc ich uzyskanie zależy wyłącznie od diety. Wymagane poziomy trudno jednak uzyskać jedynie poprzez jedzenie.

Ten suplement diety pochodzi z sardeli i zapewnia jeden z najwyższych poziomów omega-3 na rynku (około 90-93% perły). Ponadto Nua DHA 500 występuje w postaci trójglicerydu , ponieważ gwarantuje to jego maksymalną bioasymilację. Celem jest, abyś mógł wykorzystać wszystkie kwasy omega-3, które ten suplement może zaoferować, aby uzyskać następujące korzyści.

Zalety Nua DHA 500

Nua DHA 500 ma wiele korzyści zdrowotnych . Dlatego jego zużycie jest zalecane w następujących przypadkach:

  • Przyczynia się do zdrowego wzrostu płodu , zarówno fizycznie, jak i poznawczo.
  • Pomaga utrzymać wzrok w normalnych warunkach.
  • Unikaj braków, które mogą mieć kobiety w ciąży , szczególnie podczas ostatnich trymestrów ciąży.

Oprócz tych korzyści, Nua DHA 500 ma przyjemny cytrynowy smak, który pozwala go jeść bez żadnych problemów i spożywać w czasie, gdy kobiety w ciąży lub dzieci go potrzebują.

Ostrzeżenia Nua DHA 500

Chociaż Nua DHA 500 jest naturalnym suplementem diety, należy pamiętać o następujących ostrzeżeniach :

  • Nie należy go stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
  • Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki.
  • Może mieć działanie przeczyszczające, jeśli spożyjesz go w nadmiarze.

Jak zażywać Nua DHA 500?

Zalecamy przyjmowanie 1 perły dziennie z jedzeniem. Perłę można otworzyć, a jej zawartość można zmieszać z jogurtem, koktajlami, sokami, przecierami itp. Ponadto opakowanie można przeżuć i wyrzucić po zażyciu zawartości, jeśli chcesz. Na koniec możesz także połknąć perłę.

Właściwości i korzyści z Nua Dha 500

 

Skład

Za 1 perłę:

Omega 3 (550 mg), w tym DHA (500 mg)

Witamina E (3,2 mg)

Szczegóły