Potrzebuejsz pomocy?

Nua Dha

30 perły (1000mg)
SKU: LP-0000857
B0S5GWIWR5U
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Czym jest Nua dha 1000? Nua DHA 1000 to suplement diety zawierający wysokie stężenie DHA (kwasu dokozaheksaenowego), rodzaju tłuszczu pochodzenia morskiego występującego w rybach zimnowodnych (błękitka), który wraz z EPA ( kwas eikozapentaenowy). Co to jest DHA i do czego służy? Nua DHA 1000 został wyprodukowany w celu uzupełnienia niedoborów DHA i EPA w organizmie, ponieważ można je uzyskać z pożywienia, chociaż rzadko osiąga się wymagane tylko tymi środkami poziomy. Ten suplement diety pochodzi z sardeli i zapewnia jeden z najwyższych na rynku poziomów omega-3 (około 90-93% perły). Jego zalety dla wzroku, rozwoju płodu i mózgu sprawiają, że jest to wyjątkowy suplement. Sposób prezentacji Nua DHA 1000 jest w formie trójglicerydów , co gwarantuje jej maksymalną bioasymilację. Celem jest, abyś mógł wykorzystać wszystkie kwasy omega-3, które ten suplement może zapewnić, aby uzyskać następujące korzyści. Nua DHA 1000 ma wiele zalet zdrowotnych . Dlatego jego spożycie jest zalecane w następujących przypadkach: Sprzyja powstawaniu i rozwojowi płodu zarówno na poziomie fizycznym, jak i neuronalnym oraz zapobiega występowaniu niedoborów zarówno u matki, jak iu dziecka. Przyczynia się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mózgu , zarówno u dzieci, jak iu dorosłych. Sprzyja utrzymaniu prawidłowego widzenia i przyczynia się do rozwoju wzroku dzieci. Dodatkowo zapobiega sytuacjom pogorszenia wzroku związanym z wiekiem. Zapewnia optymalną integralność nasienia, dzięki czemu w przypadkach, gdy pożądana jest ciąża, szanse na poczęcie są większe. Ostrzeżenia Nua DHA 1000 Chociaż Nua DHA 1000 jest naturalnym suplementem diety, wygodnie jest wziąć pod uwagę następujące ostrzeżenia : Nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie przekraczać wyraźnie zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowuj go poza zasięgiem małych dzieci. Jak stosować Nua DHA 1000? Zalecamy przyjmowanie 1 do 4 pereł dziennie z jedzeniem. Perłę można otworzyć, a jej zawartość zmieszać między innymi z jogurtem, smoothie lub puree.
Zobacz opis
163,96 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bez soi
  Wskazuje na brak soi lub jej pochodnych, ale może zawierać śladowe ilości
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Czym jest Nua dha 1000?

Nua DHA 1000 to suplement diety zawierający wysokie stężenie DHA (kwasu dokozaheksaenowego), rodzaju tłuszczu pochodzenia morskiego występującego w rybach zimnowodnych (błękitka), który wraz z EPA ( kwas eikozapentaenowy).

Co to jest DHA i do czego służy?

Nua DHA 1000 został wyprodukowany w celu uzupełnienia niedoborów DHA i EPA w organizmie, ponieważ można je uzyskać z pożywienia, chociaż rzadko osiąga się wymagane tylko tymi środkami poziomy.

Ten suplement diety pochodzi z sardeli i zapewnia jeden z najwyższych na rynku poziomów omega-3 (około 90-93% perły). Jego zalety dla wzroku, rozwoju płodu i mózgu sprawiają, że jest to wyjątkowy suplement.

Sposób prezentacji Nua DHA 1000 jest w formie trójglicerydów , co gwarantuje jej maksymalną bioasymilację. Celem jest, abyś mógł wykorzystać wszystkie kwasy omega-3, które ten suplement może zapewnić, aby uzyskać następujące korzyści.

Nua DHA 1000 ma wiele zalet zdrowotnych . Dlatego jego spożycie jest zalecane w następujących przypadkach:

 • Sprzyja powstawaniu i rozwojowi płodu zarówno na poziomie fizycznym, jak i neuronalnym oraz zapobiega występowaniu niedoborów zarówno u matki, jak iu dziecka.
 • Przyczynia się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mózgu , zarówno u dzieci, jak iu dorosłych.
 • Sprzyja utrzymaniu prawidłowego widzenia i przyczynia się do rozwoju wzroku dzieci. Dodatkowo zapobiega sytuacjom pogorszenia wzroku związanym z wiekiem.
 • Zapewnia optymalną integralność nasienia, dzięki czemu w przypadkach, gdy pożądana jest ciąża, szanse na poczęcie są większe.

Ostrzeżenia Nua DHA 1000

Chociaż Nua DHA 1000 jest naturalnym suplementem diety, wygodnie jest wziąć pod uwagę następujące ostrzeżenia :

 • Nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
 • Nie przekraczać wyraźnie zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Przechowuj go poza zasięgiem małych dzieci.

Jak stosować Nua DHA 1000?

Zalecamy przyjmowanie 1 do 4 pereł dziennie z jedzeniem. Perłę można otworzyć, a jej zawartość zmieszać między innymi z jogurtem, smoothie lub puree.

Skład

Składniki: oczyszczony olej rybny; inne składniki: przeciwutleniacze (naturalne mieszane tokoferole). Skład kapsułki: żelatyna, gliceryna i woda.

Za 1 perłę:

Omega 3 (min 90%) 1,12 g
DHA (min 85%) 1 g
Naturalna witamina E 4,2 mg

Szczegóły