Potrzebuejsz pomocy?

Norweski olej z wątroby dorsza

100 perły
SKU: LP-0000915
BN7VORNVO81
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Norweski olej z wątroby dorsza od Douglas Laboratories jest bogaty w witaminy A i D3, niezbędne do utrzymania prawidłowych funkcji organizmu. Suplement ten działa również jako silny przeciwutleniacz niezbędny do zrównoważenia wolnych rodników i zapobiegania uszkodzeniom oksydacyjnym komórek.
Zobacz opis
54,42 zł Msrp Price 59,22 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Nie zawiera barwników
  Nie zawiera barwników
 • Nie zawiera cukru
  Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
 • Bez konserwantów
  Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Norweski olej z wątroby dorsza od Douglas Laboratories jest bogaty w witaminy A i D3, niezbędne do utrzymania prawidłowych funkcji organizmu. Suplement ten działa również jako silny przeciwutleniacz niezbędny do zrównoważenia wolnych rodników i zapobiegania uszkodzeniom oksydacyjnym komórek.

Właściwości i korzyści z Norweski olej z wątroby dorsza

Suplement oleju z wątroby dorsza jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi dostępnymi standardami jakości. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera konserwantów i jest hipoalergiczny. Oferuje doskonałe wsparcie dla układu odpornościowego. Wspiera zdrowie skóry. Utrzymuje zdrowy wzrok. Ma właściwości przeciwzapalne. Zapobiega chorobom serca. Utrzymuje zdrową strukturę kości. Jego wysoka zawartość witaminy A jest korzystna dla tworzenia komórek skóry. Witamina A jest również znana jako retinol, ponieważ zapewnia pigmenty niezbędne do prawidłowego funkcjonowania siatkówki. Ta witamina jest bardzo potrzebna do dobrego widzenia. Ze swojej strony witamina D jest niezbędna do regulowania podaży wapnia, który dostaje się do kości. Bardzo ważne jest zagwarantowanie zdrowia kości. Dzięki tej witaminy kość otrzymuje niezbędne ilości wapnia i fosforu, będąc w stanie wchłonąć ją w najlepszy sposób. Norweski olej z wątroby dorsza jest bardzo bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3. Stąd jego doskonałe właściwości przeciwzapalne. Ponadto omega 3 działa w celu zapewnienia najlepszego zdrowia sercowo-naczyniowego.

Środki ostrożności

Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Nie przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety lub zdrowego stylu życia.

Skład

Za 1 perłę:

Witamina A / Retinol (800 g), Witamina A 2664 IU (800 μg), Olej z wątroby dorsza (400 mg), Kwas dokozaheksaenowy (32 mg), Kwas eikozapentaenowy (26 mg), Witamina D / Calciferol / Antirrachitic (5 g), witamina D3 (5 μg), żelatyna, gliceryna.

Szczegóły