Potrzebuejsz pomocy?

Eskimo-3 Extra

50 kapsułek
SKU: LP-0000950
BQDYT6UWNL2
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Nutri-Advanced Eskimo-3 Extra to czysty i stabilny olej rybny omega-3, który zapewnia wysoki poziom kwasów tłuszczowych EPA i DHA w optymalnym stosunku 3: 2. Każda kapsułka ogólnie dostarcza 300 mg EPA i 200 mg DHA.
Zobacz opis
182,83 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Nutri-Advanced Eskimo-3 Extra to czysty i stabilny olej rybny omega-3, który zapewnia wysoki poziom kwasów tłuszczowych EPA i DHA w optymalnym stosunku 3: 2. Każda kapsułka ogólnie dostarcza 300 mg EPA i 200 mg DHA.

Właściwości i korzyści z Eskimo-3 Extra

Kwasy tłuszczowe Omega 3 zostały dobrze zbadane, a EPA i DHA przyczyniają się do normalnego funkcjonowania serca, a DHA wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wzroku.
EPA i DHA zapewniają również wsparcie dla normalnego ciśnienia krwi, zdrowia skóry i normalnego poziomu trójglicerydów.
Eskimo®-3 Extra zawiera również witaminę E, aby zapewnić długotrwałą stabilność, co oznacza, że nie ma zapachu rybiego ani posmakowego. Zaletą witaminy E jest ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami. Uszkodzenie oksydacyjne może prowadzić do przedwczesnego starzenia się i uszkodzenia DNA.

Jak zażywać Eskimo-3 Extra?

Zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie z posiłkami lub zgodnie z zaleceniami.

Środki ostrożności

Nie zaleca się w przypadku pacjentów z hemofilią. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew. Jeśli zażywasz jakikolwiek lek lub masz schorzenie, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Suplementy Nutri Advanced nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Wyniki mogą się różnić u poszczególnych osób.

Skład

Dla 1 kapsułki:
Koncentrat oleju rybnego (1000 mg), witamina E (3 mg), palmitynian askorbylu, lecytyna (soja), aromat limonki, ekstrakt rozmarynu, żelatyna (wołowa, pochodząca od krów), gliceryna, ekstrakty bogate w tokoferol.

Szczegóły