Potrzebuejsz pomocy?

Eskimo-3 Brainsharp

210 ml
SKU: LP-0000949
BQDYWBZBMI4
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Nutri-Advanced Eskimo-3 Brainsharp łączy unikalny, czysty i świeży olej rybny Eskimo®-3 ze składnikami, w tym CoQ10 i GLA, aby zoptymalizować strukturę mózgu, funkcjonować i zapewnić wsparcie energetyczne.
Zobacz opis
198,67 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Nutri-Advanced Eskimo-3 Brainsharp łączy unikalny, czysty i świeży olej rybny Eskimo®-3 ze składnikami, w tym CoQ10 i GLA, aby zoptymalizować strukturę mózgu, funkcjonować i zapewnić wsparcie energetyczne.

Właściwości i korzyści z Eskimo-3 Brainsharp

- Zapewnia wysoki poziom kwasów tłuszczowych omega 3 EPA i DHA, które wspierają zdrowie serca, wzrok, normalne ciśnienie krwi, zdrowie skóry i normalny poziom trójglicerydów.
- Kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA i DHA są również bardzo ważne dla wspierania zdolności mózgu do działania: 60% mózgu to tak naprawdę kwas tłuszczowy.
- Zawiera kwasy omega 6 pochodzące z oleju z wiesiołka. I omega 9 (kwas oleinowy), jednonienasycony kwas tłuszczowy występujący w dużych ilościach w zdrowej diecie śródziemnomorskiej.
- CoQ10 znajduje się w praktycznie każdej komórce w ciele i jest kluczową częścią procesu przekształcania żywności w energię. Niski poziom CoQ10 jest powszechny, szczególnie wśród osób starszych.
- Witamina D, która przyczynia się do zdrowia immunologicznego, normalnego zdrowia kości, zębów i mięśni oraz podziału komórek (mitozy). Mitoza reguluje wzrost, rozwój i naprawę komórek w naszym ciele.
- Witamina E, która przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym, a także do ochrony formuły Brainsharp.
- Wzbogacony i chroniony Pufanox®, mieszanką przeciwutleniaczy, dla niesamowitej świeżości i stabilności, to znaczy bez rybiego zapachu i resztkowego smaku.

Jak zażywać Eskimo-3 Brainsharp?

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dwa razy dziennie z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniami.

Środki ostrożności

Nie zaleca się w przypadku pacjentów z hemofilią. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew. Jeśli zażywasz jakikolwiek lek lub masz schorzenie, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Suplementy Nutri Advanced nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Wyniki mogą się różnić u poszczególnych osób.

Skład Eskimo-3 Brainsharp

Na 4 kapsułki:
Kwasy tłuszczowe omega 3 (1360 mg), olej z wiesiołka kwasy tłuszczowe omega 6 (480 mg), kwasy tłuszczowe omega 9 (560 mg), witamina D (4,5 mikrograma), witamina E (9 mg), koenzym Q10 (8 mg) , Palmitynian askorbylu, olej rzepakowy, żelatyna (wołowa, pochodząca od krów), gliceryna, lecytyna (sojowa), aromat cytrynowy, ekstrakty bogate w tokoferol, ekstrakt rozmarynu, olej z wiesiołka.

Szczegóły