Potrzebuejsz pomocy?

Eskimo-3 Advanced Epa

50 kapsułek
SKU: LP-0000947
BQDY19EU508
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Eskimo-3 Advanced Epa Nutri-Advanced to olej rybny o wysokiej zawartości kwasów omega-3 EPA, który dostarcza kwasy tłuszczowe EPA 6: 1 z DHA.
Zobacz opis
214,02 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Eskimo-3 Advanced Epa Nutri-Advanced to olej rybny o wysokiej zawartości kwasów omega-3 EPA, który dostarcza kwasy tłuszczowe EPA 6: 1 z DHA.

Właściwości i korzyści z Eskimo-3 Advanced Epa

Kwasy tłuszczowe są naprawdę ważne dla wspierania zdolności twojego mózgu do działania. W rzeczywistości 60% twojego mózgu składa się z tłuszczu. Ponadto olej z ryb o wysokiej EPA może pomóc utrzymać zrównoważony nastrój i zapewnić wsparcie dla procesów zapalnych.
Omega-3 wspiera funkcje mózgu, zdrowie serca, wzrok, normalne ciśnienie krwi, zdrowie skóry i prawidłowy poziom trójglicerydów.
Olej rybny Eskimo®-3 Advanced EPA zawiera witaminę E, aby zapewnić długotrwałą stabilność, co oznacza, że jest bezwonny i rybi. Witamina E ma również korzystny wpływ na zdrowie, ponieważ pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami. Uszkodzenie oksydacyjne może prowadzić do przedwczesnego starzenia się i uszkodzenia DNA.

Jak zażywać Eskimo-3 Advanced Epa?

Zaleca się przyjmowanie 1-3 kapsułek dziennie z posiłkami lub zgodnie z zaleceniami.

Środki ostrożności

Nie zaleca się w przypadku pacjentów z hemofilią. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew. Jeśli zażywasz jakikolwiek lek lub masz schorzenie, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Suplementy Nutri Advanced nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Wyniki mogą się różnić u poszczególnych osób.

Skład Eskimo-3 Advanced Epa

Dla 1 kapsułki:
Skoncentrowany olej rybny (1000 mg), witamina E (1 mg), gliceryna, żelatyna (wołowa, pochodząca od krów), glicerol, tlenek żelaza, ekstrakty bogate w tokoferol.

Szczegóły