Potrzebuejsz pomocy?

Ergy 3

50 kapsułek
SKU: LP-0001035
BQZYPVJQ2YN
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Do czego służy Ergy 3? Nutergia Ergy 3 to suplement diety wytwarzany z olejów z dzikich ryb. Właściwości Ergy 3 Nutergia's Ergy 3 to oryginalne połączenie dzikich sardynek i olejków z anchois , które są bardzo bogate w niezbędne kwasy omega-3 (EPA i DHA). Udział 2 g dziennie pomaga utrzymać dobry poziom trójglicerydów we krwi, a 3 g dziennie pozwala regulować ciśnienie krwi. Zalety Nutergia Ergy 3 Nutergia Ergy 3 ma ogromne korzyści, które pomagają osobom cierpiącym na procesy zapalne w stawach, promując ogólne samopoczucie. Oprócz pomagania sercu w utrzymaniu zdrowia i kontrolowaniu poziomu cholesterolu, Ergy 3 z Nutergia również wpływa na równowagę emocjonalną. Stres, niepokój lub obsesyjne myśli wynikające z pewnych okoliczności lub problemów, które mogą pojawić się w życiu, mogą powodować brak równowagi emocjonalnej, którym można lepiej zaradzić dzięki temu suplementowi diety. Przeciwwskazania Ergy 3 Nie znaleziono przeciwwskazań do Ergy 3 z Nutergia, jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę następujące zalecenia: Nie przekraczaj dziennej rekomendacji zużycia. Ten suplement diety powinien być stosowany w modelu zdrowego stylu życia i nie powinien być stosowany jako substytut zrównoważonej diety. Zawsze przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jak wziąć Ergy 3 z Nutergia? Nutergia zaleca przyjmowanie od 2 do 4 pereł dziennie z posiłkami
Zobacz opis
64,94 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bez GMO
    Brak organizmów zmodyfikowanych genetycznie
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Do czego służy Ergy 3?

Nutergia Ergy 3 to suplement diety wytwarzany z olejów z dzikich ryb.

Właściwości Ergy 3

Nutergia's Ergy 3 to oryginalne połączenie dzikich sardynek i olejków z anchois , które są bardzo bogate w niezbędne kwasy omega-3 (EPA i DHA). Udział 2 g dziennie pomaga utrzymać dobry poziom trójglicerydów we krwi, a 3 g dziennie pozwala regulować ciśnienie krwi.

Zalety Nutergia Ergy 3

Nutergia Ergy 3 ma ogromne korzyści, które pomagają osobom cierpiącym na procesy zapalne w stawach, promując ogólne samopoczucie. Oprócz pomagania sercu w utrzymaniu zdrowia i kontrolowaniu poziomu cholesterolu, Ergy 3 z Nutergia również wpływa na równowagę emocjonalną.

Stres, niepokój lub obsesyjne myśli wynikające z pewnych okoliczności lub problemów, które mogą pojawić się w życiu, mogą powodować brak równowagi emocjonalnej, którym można lepiej zaradzić dzięki temu suplementowi diety.

Przeciwwskazania Ergy 3

Nie znaleziono przeciwwskazań do Ergy 3 z Nutergia, jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

  • Nie przekraczaj dziennej rekomendacji zużycia.
  • Ten suplement diety powinien być stosowany w modelu zdrowego stylu życia i nie powinien być stosowany jako substytut zrównoważonej diety.
  • Zawsze przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak wziąć Ergy 3 z Nutergia?

Nutergia zaleca przyjmowanie od 2 do 4 pereł dziennie z posiłkami

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w chłodnym, suchym miejscu chronionym przed światłem.

Skład Ergy 3

Na 4 kapsułki:

Olej z ryb (2000 mg), EPA (360 mg), DHA (240 mg), witamina E (10 mg).

Szczegóły