Potrzebuejsz pomocy?

DHA do żucia

90 kapsułek (Owoce)
-50%
SKU: LP-0000835
BRWVQRQR0KH,BRWVLBR4L9I
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Solgar Lit'l Squirts DHA do żucia dla dzieci jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci o naturalnym kształcie ryby o smaku owocowym. Każdy Chewie-Gel ™ zapewnia 100 mg ultraczystego DHA, ciągnionego na zimno i bardzo stabilnego, wspierającego zdrowy rozwój mózgu noworodka, koncentrację i zdolności poznawcze. ** DHA jest kwasem tłuszczowym omega-3, którego potrzebujemy do reakcji metabolicznych, ale którego nie syntetyzujemy skutecznie. Jest głównym kwasem tłuszczowym w fosfolipidach mózgu, które są głównymi składnikami błon komórkowych. Dlatego konieczne jest, aby dzieci przyjmowały wystarczającą ilość DHA w swojej diecie podczas tego decydującego okresu rozwoju. Badania wykazały, że niski poziom kwasów tłuszczowych omega-3 może niekorzystnie wpływać na koncentrację, uczenie się i zachowanie dziecka. Różne badania próbowały zweryfikować związek między zdolnościami poznawczymi, zachowaniem, koncentracją i ulepszonym słownictwem u dzieci przyjmujących suplementy diety DHA. Solgar Lit'l Squirts DHA Chewable for Kids zapewnia żucie DHA i EPA. Wykorzystuje BioPure DHA®, bogate naturalne źródło kwasów tłuszczowych omega-3 DHA do funkcji poznawczych. Dzienna dawka 2 żeli Chewie zapewnia DHA, który przyczynia się do: •• Utrzymaj normalne widzenie (DHA) Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę * * Globalne badanie kupujących online Praxis z 2017 r., W którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Zobacz opis
74,65 zł Msrp Price 148,09 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Solgar Lit'l Squirts DHA do żucia dla dzieci jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci o naturalnym kształcie ryby o smaku owocowym. Każdy Chewie-Gel ™ zapewnia 100 mg ultraczystego DHA, ciągnionego na zimno i bardzo stabilnego, wspierającego zdrowy rozwój mózgu noworodka, koncentrację i zdolności poznawcze. **

DHA jest kwasem tłuszczowym omega-3, którego potrzebujemy do reakcji metabolicznych, ale którego nie syntetyzujemy skutecznie. Jest głównym kwasem tłuszczowym w fosfolipidach mózgu, które są głównymi składnikami błon komórkowych. Dlatego konieczne jest, aby dzieci przyjmowały wystarczającą ilość DHA w swojej diecie podczas tego decydującego okresu rozwoju.

Badania wykazały, że niski poziom kwasów tłuszczowych omega-3 może niekorzystnie wpływać na koncentrację, uczenie się i zachowanie dziecka. Różne badania próbowały zweryfikować związek między zdolnościami poznawczymi, zachowaniem, koncentracją i ulepszonym słownictwem u dzieci przyjmujących suplementy diety DHA.

Solgar Lit'l Squirts DHA Chewable for Kids zapewnia żucie DHA i EPA. Wykorzystuje BioPure DHA®, bogate naturalne źródło kwasów tłuszczowych omega-3 DHA do funkcji poznawczych.

Dzienna dawka 2 żeli Chewie zapewnia DHA, który przyczynia się do:
•• Utrzymaj normalne widzenie (DHA)

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *

* Globalne badanie kupujących online Praxis z 2017 r., W którym wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Właściwości i korzyści z DHA do żucia

• Obsługuje funkcję wizualną
• Specjalnie opracowany dla dzieci
• Źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych DHA i EPA

Jak zażywać DHA do żucia?

Zaleca się przyjmować najlepiej podczas posiłków lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Żuj je dobrze.

Środki ostrożności

Suplement diety od 4 lat. Ze względu na naturalne składniki tego produktu może wystąpić niewielka zmiana koloru.

Skład

Dla 2 kapsułek:

Olej z tuńczyka (1100 mg), oczyszczony olej z tuńczyka (1100 mg), DHA (kwas dokozaheksaenowy) (200 mg), kwas dokozaheksaenowy (200 mg), EPA (kwas eikozapentaenowy) (48 mg), kwas eikozapentaenowy (48 mg) , Ksylitol, guma celulozowa, mieszanka tokoferolu, naturalny smak ponczu owocowego, żelatyna wołowa, gliceryna roślinna z oleju palmowego.

Szczegóły