Potrzebuejsz pomocy?

Olej Borraja

60 kapsułek (1300mg)
-14%
SKU: LP-0000515
BRWV3MEEJJH,BRWVQSVX9Q8
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Solgar Super Borage Oil 1300 mg jest bogatym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych i zapewnia 300 mg GLA. Olej z ogórecznika otrzymuje się przez tłoczenie nasion ogórecznika na zimno i jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych. Kwasy tłuszczowe to lipidy, które są ogólnym terminem określającym tłuszcz spożywany w diecie. Ciało wytwarza różne kwasy tłuszczowe, ale te, które nie są w stanie wyprodukować w odpowiednich ilościach, muszą je pozyskać poprzez dietę (niezbędne kwasy tłuszczowe). Solgar ºr Borage Oil 1300 mg dostarcza 300 mg kwasu gamma-linolenowego (GLA), oprócz nienasyconych kwasów tłuszczowych kwas linolowy i kwas oleinowy. Zastąpienie tłuszczów nasyconych tłuszczami nasyconymi w diecie pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. W regularnej diecie często brakuje dobrych źródeł GLA. Przyjmowanie 1 kapsułki dziennie Solgar Borage Oil 1300 mg pomoże zaspokoić potrzeby nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę * Globalna ankieta dla kupujących online Praxis z 2017 r., W której wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Zobacz opis
183,97 zł Msrp Price 214,81 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Nie zawiera cukru
    Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
  • Bez soli
    Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Solgar Super Borage Oil 1300 mg jest bogatym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych i zapewnia 300 mg GLA.

Olej z ogórecznika otrzymuje się przez tłoczenie nasion ogórecznika na zimno i jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych. Kwasy tłuszczowe to lipidy, które są ogólnym terminem określającym tłuszcz spożywany w diecie. Ciało wytwarza różne kwasy tłuszczowe, ale te, które nie są w stanie wyprodukować w odpowiednich ilościach, muszą je pozyskać poprzez dietę (niezbędne kwasy tłuszczowe).

Solgar ºr Borage Oil 1300 mg dostarcza 300 mg kwasu gamma-linolenowego (GLA), oprócz nienasyconych kwasów tłuszczowych kwas linolowy i kwas oleinowy. Zastąpienie tłuszczów nasyconych tłuszczami nasyconymi w diecie pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

W regularnej diecie często brakuje dobrych źródeł GLA. Przyjmowanie 1 kapsułki dziennie Solgar Borage Oil 1300 mg pomoże zaspokoić potrzeby nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *

Globalna ankieta dla kupujących online Praxis z 2017 r., W której wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Właściwości i korzyści z Olej Borraja

• Zapewnia 300 mg GLA
• Naturalne źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6
• Olej uzyskiwany przez tłoczenie na zimno
• Uprawiany bez herbicydów i pestycydów
• Miękkie kapsułki łatwe do połknięcia

Jak zażywać Olej Borraja?

Weź jeden (1) kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłków lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Nie należy przekraczać wyraźnie zalecanej dziennej dawki tego produktu.

Skład

Dla 1 kapsułki:

Olej z ogórecznika (1300 mg), kwas linolowy (403 mg), kwas gamma-linolenowy (GLA) (300 mg), kwas oleinowy (Omega 9) (176 mg), kwas palmitynowy (110 mg).

Szczegóły