Potrzebuejsz pomocy?

GLA raz dziennie

60 kapsułek
SKU: LP-0000498
BRWV7E17E0J,BRWVK8ZMG03
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Solgar GLA Una a Día stanowi wysoce skoncentrowane źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6, kwasu gamma-linolenowego (GLA), ekstrahowanych z nasion ogórecznika przez tłoczenie na zimno. Ogórecznik, znany również w języku angielskim pod nazwą kwiatu gwiezdnego, jest rośliną zwykle występującą w Azji, Afryce Północnej i Europie. Jest stosowany od czasów starożytnych w tradycyjnej medycynie i jest jednym z najbogatszych naturalnych źródeł kwasu gamma-linolenowego (GLA). Kwasy tłuszczowe to lipidy, które są ogólnym terminem określającym tłuszcz spożywany w diecie. Ciało wytwarza różne kwasy tłuszczowe, ale te, które nie są w stanie wyprodukować w odpowiednich ilościach, muszą je pozyskać poprzez dietę (niezbędne kwasy tłuszczowe). Solgar GLA One a Day jest w wygodnej dawce 1 kapsułki dziennie i zawiera GLA, oprócz kwasu linolowego, kwasu oleinowego i kwasu palmitynowego. Olej z ogórecznika stosowany w tej specjalnej formule jest uzyskiwany przez tłoczenie na zimno i nie zawiera heksanów. Miękka kapsułka zawiera ilość GLA odpowiadającą 3 miękkim kapsułkom olejku z wiesiołka. Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę * Globalna ankieta dla kupujących online Praxis z 2017 r., W której wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Zobacz opis
85,10 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Nie zawiera cukru
    Zawiera maksymalnie 0,5 g cukrów na 100 g
  • Bez soli
    Zawiera maksymalnie 0,005 g sodu lub równoważną wartość soli na 100 g
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Solgar GLA Una a Día stanowi wysoce skoncentrowane źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6, kwasu gamma-linolenowego (GLA), ekstrahowanych z nasion ogórecznika przez tłoczenie na zimno.

Ogórecznik, znany również w języku angielskim pod nazwą kwiatu gwiezdnego, jest rośliną zwykle występującą w Azji, Afryce Północnej i Europie. Jest stosowany od czasów starożytnych w tradycyjnej medycynie i jest jednym z najbogatszych naturalnych źródeł kwasu gamma-linolenowego (GLA). Kwasy tłuszczowe to lipidy, które są ogólnym terminem określającym tłuszcz spożywany w diecie. Ciało wytwarza różne kwasy tłuszczowe, ale te, które nie są w stanie wyprodukować w odpowiednich ilościach, muszą je pozyskać poprzez dietę (niezbędne kwasy tłuszczowe).

Solgar GLA One a Day jest w wygodnej dawce 1 kapsułki dziennie i zawiera GLA, oprócz kwasu linolowego, kwasu oleinowego i kwasu palmitynowego. Olej z ogórecznika stosowany w tej specjalnej formule jest uzyskiwany przez tłoczenie na zimno i nie zawiera heksanów. Miękka kapsułka zawiera ilość GLA odpowiadającą 3 miękkim kapsułkom olejku z wiesiołka.

Wszystkie produkty Solgar spełniają najsurowsze kryteria doskonałości w branży. Solgar, wytwarzany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, jest zalecanym suplementem diety - 98% użytkowników Solgar poleca markę *

Globalna ankieta dla kupujących online Praxis z 2017 r., W której wzięło udział 3882 konsumentów witamin, minerałów i suplementów diety.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Właściwości i korzyści z GLA raz dziennie

• Ekstrakt z nasion ogórecznika
• Wysoko skoncentrowane źródło GLA
• Otrzymywany przez tłoczenie na zimno i bez heksanów
• Uprawiany bez herbicydów i pestycydów
• Miękkie kapsułki łatwe do połknięcia

Jak zażywać GLA raz dziennie?

Weź 1 kapsułkę dziennie najlepiej podczas posiłków lub zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Skład GLA raz dziennie

Dla 1 kapsułki:

Olej z ogórecznika (625 mg), kwas linolowy (180,4 mg), kwas gamma-linolenowy (GLA) (120 mg), kwas oleinowy (Omega 9) (87 mg), kwas palmitynowy (52,7 mg).

Szczegóły