Potrzebuejsz pomocy?

Pomoc na Kryla

60 perły
SKU: LP-0000600
BABQK4VYU75
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Pomoc Kryla od Just Aid przyczynia się do normalnego funkcjonowania serca, regulując poziom cholesterolu i trójglicerydów oraz pomaga utrzymać zdrowy wzrok, mózg, kości i funkcje stawów.
Zobacz opis
95,41 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

9 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Pomoc Kryla od Just Aid przyczynia się do normalnego funkcjonowania serca, regulując poziom cholesterolu i trójglicerydów oraz pomaga utrzymać zdrowy wzrok, mózg, kości i funkcje stawów.

Właściwości i korzyści z Pomoc na Kryla

Jest to suplement diety złożony ze 100% oleju z kryla z gatunku Euphasia superba, małego skorupiaka przypominającego krewetki, który rośnie w zimnych i czystych wodach Oceanu Antarktycznego, zaskakując bogactwem i różnorodnymi właściwościami odżywczymi.

Krillaid Omegas-3 są głównie wchłaniane i dystrybuowane do komórek ciała w postaci fosfolipidów. Ta forma oleju Omega-3 w postaci fosfolipidów, w przeciwieństwie do postaci trójglicerydów (trudna do strawienia i powszechna w innych olejach rybnych), ułatwia przechodzenie Omega-3 przez błony komórkowe, dzięki czemu jest bardziej wydajna Wchłanianie praktycznie wszystkich jego składników, co zapewnia maksymalną biodostępność i skuteczność.

Krillaid dostarcza również kwasy Omega-6, Omega-9 i zawiera Astaksantynę, silny naturalny przeciwutleniacz, który nadaje jej czerwony kolor i zapobiega niszczeniu cennych kwasów tłuszczowych Omega-3. Ta właściwość dodana do działania fosfolipidów daje jej doskonałą tolerancję i brak nieprzyjemnego posmaku lub refluksu.

Skład Pomoc na Kryla

Za 1 perłę:

Olej z kryla (500 mg), fosfolipidy (200 mg), Omega 9 (100 mg), Omega 3 (87,5 mg), w tym EPA (60 mg), Astaksantyna (40 μg), DHA (27,5 mg), Omega 6 (13 mg), żelatyna, gliceryna, ekstrakt lipidowy ze skorupiaka kryla antarktycznego.

Szczegóły